Aktualności

Druga edycja badania satysfakcji ze współpracy pracowników PW

Trwa druga edycja „Badania obopólnej satysfakcji ze współpracy pracowników PW”, w ramach którego nasi pracownicy proszeni są o ocenę różnych aspektów współpracy na Uczelni. Ankietę można wypełnić do 3 kwietnia 2022 r.

Bezpłatne zajęcia sportowe dla pracowników PW

Grafika zachęcająca do wzięcia udziału w zajęciach sportowych na PW

Trwają zapisy na marcowe zajęcia sportowe dla pracowników Politechniki Warszawskiej. Poprowadzą je instruktorzy Studium Wychowania Fizycznego i Sportu PW.

Zapisy na wycieczki i wczasy w ośrodkach PW

Dział Socjalny informuje, że od 28 lutego 2022 r. przyjmuje zapisy na pobyty wycieczkowe w Ośrodku Wypoczynkowym PW w Ubliku.

Zajęcia sportowo-rekreacyjne w semestrze letnim

Ognisko Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej „Politechnika” zaprasza na zajęcia sportowo-rekreacyjne w semestrze letnim.

Jednorazowe świadczenie dla pracowników PW

Zgodnie z decyzją Rektora PW, w związku ze specjalnymi warunkami pracy w czasie pandemii COVID-19 pracownikom uczelni przysługuje jednorazowe świadczenie socjalne. Podstawą jego wypłaty jest złożenie wniosku.

Warsztaty „Skuteczny system promocji projektów: Repozytorium, POL-on"

Centrum Obsługi Projektów zaprasza pracowników PW na warsztaty w ramach szkolenia „Skuteczny system promocji projektów: Repozytorium, POL-on”.

Otwarte wykłady Instytutu Konfucjusza

Instytut Konfucjusza Politechniki Warszawskiej zaprasza na wykłady online dotyczące chińskiej kultury, a także techniki. Prowadzone będą w języku angielskim lub polskim.

Wydział Samochodów i Maszyn Roboczych odwiedził Święty Mikołaj z… jednorożcem

Ciekawostki o pojazdach szynowych, rysowanie świątecznych pociągów czy wieszanie bombek na choince - to tylko część atrakcji, które czekały na dzieci podczas spotkania mikołajkowego na Wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych PW.

Informacja w sprawie zmian w podatku dochodowym od osób fizycznych od 1 stycznia 2022 r.

Prosimy o zapoznanie się z komunikatem prof. dr. hab. inż. Mirosława Karpierza, Prorektora ds. Ogólnych, dotyczącym zmian w podatku dochodowym od osób fizycznych od 1 stycznia 2022 r.

Spotkania z doradcami zawodowymi dla nauczycieli akademickich

Biuro Karier PW zaprasza nauczycieli akademickich na indywidualne spotkania z doradcami zawodowymi i coachami dotyczące rozwoju zawodowego, komunikacji interpersonalnej oraz budowy dobrostanu osobistego.  

Coaching dla pracowników PW - rekrutacja

Pracownicy Politechniki Warszawskiej, liderzy lub kierownicy zespołów, mogą zgłosić chęć udziału w procesie coachingowym - indywidualnym i zespołowym. Rekrutację prowadzi Dział Wsparcia Edukacji Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii PW.

Zapisy na szczepienia przeciwko COVID-19

Pracownicy i studenci Politechniki Warszawskiej, w tym studenci obcokrajowcy, ponownie mogą zapisywać się na bezpłatne szczepienia przeciwko COVID-19 szczepionką Pfizer. Szczepienia odbędą się 10 grudnia 2021 r.

Nauka zdalna od 20 grudnia do 9 stycznia

W związku z aktualną sytuacją epidemiczną Rektor Politechniki Warszawskiej wydał decyzję o realizacji zajęć dydaktycznych w trybie zdalnym w okresie od 20 grudnia 2021 r. do 9 stycznia 2022 r.

Zapisy na szczepienia przeciwko COVID-19

Pracownicy i studenci Politechniki Warszawskiej, w tym studenci obcokrajowcy, ponownie mogą zapisywać się na bezpłatne szczepienia przeciwko COVID-19 szczepionką Pfizer. Szczepienia odbędą się 3 i 4 grudnia 2021 r.

Więcej bezpłatnych zajęć sportowych dla pracowników PW

Oferta bezpłatnych zajęć sportowych dla pracowników PW została rozbudowana o tai chi oraz piłkę nożną.

Zapisy na szczepienia przeciwko COVID-19

Pracownicy i studenci Politechniki Warszawskiej, w tym studenci obcokrajowcy, mogą zapisywać się na bezpłatne szczepienia przeciwko COVID-19 szczepionką Pfizer, które odbędą się 26 i 27 listopada 2021 r.

Funkcjonowanie PW w czasie pandemii

Funkcjonowanie uczelni w okresie epidemii COVID-19 określa zarządzenie Rektora Politechniki Warszawskiej nr 110 /2021 z 18 listopada 2021 roku. Zarządzenie obowiązuje od 19 listopada 2021 roku.

  

Warsztaty „Przyszła perspektywa UE 2021-2027 szansą na rozwój uczelni”

Centrum Obsługi Projektów zaprasza pracowników PW na warsztaty w ramach szkolenia „Przyszła perspektywa UE 2021-2027 szansą na rozwój uczelni”.

Wycieczki weekendowe do Sarbinowa

Ośrodek Wypoczynkowy Politechniki Warszawskiej w Sarbinowie zaprasza w dniach 10-14 listopada 2021 r. oraz na pobyt mikołajowy w terminie 3-6 grudnia 2021 r.

Monitoring projektów z programu Horyzont 2020 - warsztaty

Centrum Obsługi Projektów zaprasza pracowników PW na warsztaty w ramach szkolenia „Monitoring projektów z programu Horyzont 2020. Doświadczenia z audytu KE.”