Aktualności

Badania dla pracowników PW

Zdjęcie przedstawia zespół lekarzy

Zapraszamy do udziału w nieodpłatnych profilaktycznych świadczeniach zdrowotnych dla pracowników Politechniki Warszawskiej. Rejestracja na badania rozpocznie się 1 września o godz. 16.00. 

Nakręcona Nauka. Kurs tworzenia wideo

Grafika projektu Nakręcona Nauka

Naucz się popularyzacji nauki poprzez filmy wideo. Bezpłatny kurs tworzenia filmów popularnonaukowych pomoże w rozwinięciu umiejętności technicznych i przygotowuje do zbudowania ciekawej narracji.

Rozwój z NERW 2 PW

Zdjęcie przedstawia wyszukiwanie informacji na komputerze

To już ostatnia szansa na skorzystanie ze wsparcia na udzielenie finansowania studiów podyplomowych, szkoleń/kursów specjalistycznych dla pracowników PW. Termin składania wniosków w ramach projektu NERW 2 PW. Nauka - Edukacja - Rozwój - Współpraca mija 31 lipca 2022 r.

Wolne miejsca w ośrodkach wypoczynkowych PW

Zdjęcie przedstawia ośrodek wypoczynkowy PW

Zapraszamy do skorzystania z dostępnych miejsc w ośrodkach wypoczynkowych Politechniki Warszawskiej. Wolnymi pokojami w lipcu dysponuje Grybów, natomiast w sierpniu można skorzystać z oferty ośrodka w Ubliku.

Rekrutacja do programu coachingowego dla pracowników PW

Zdjęcie przedstawia trzech mężczyzn pochylonych nad notesem

Pracownicy Politechniki Warszawskiej będących liderami lub kierownikami zespołów mogą wziąć udział w rekrutacji do procesu coachingowego - zespołowego i indywidualnego. 

Mobility PW II

Zdjęcie przedstawia dwie rozmawiające ze zobą kobiety

Trwa nabór do Mobility PW II. Doskonalenie kompetencji poprzez wymianę doświadczeń to główny cel konkursu skierowanego do pracowników i doktorantów PW.

Pomóż usprawnić współpracę w PW

Zdjęcie studentów siedzących w Dużej Auli Gmachu Głównego PW i patrzących na ekran laptopa

Zapraszamy do udziału w wywiadzie grupowym, którego celem jest identyfikacja działań mogących przyczynić się do usprawnienia współpracy między pracownikami PW.

Perspektywy Women in Tech Summit - wejściówki dla pracowników PW

Grafika wydarzenia Perspektywy Women in Tech Summit

Spotkanie z inspirującymi kobietami nauki i biznesu, wizje przyszłości technologicznej świata - 7 i 8 czerwca 2022 r. w hali EXPO XXI (ul. Prądzyńskiego 12/14) odbędzie się wydarzenie Perspektywy Women in Tech Summit 2022. Dla pracowników PW mamy pulę bezpłatnych wejściówek.

Wsparcie finansowe w przygotowaniu publikacji naukowych

Zdjęcie mężczyzny w bibliotece

Rozpoczęły się nowe konkursy, których celem jest wsparcie naukowców PW w wydawaniu monografii i publikacji artykułów przeglądowych w prestiżowych czasopismach międzynarodowych. Trwa również program Open Science.

Zmiany w procesie kształcenia - zaproszenie do udziału w badaniu

Zapraszamy studentów, doktorantów i pracowników Uczelni do udziału w badaniu „Nowa normalność na Politechnice Warszawskiej. Zmiany w procesie kształcenia na uczelni badawczej w wyniku pandemii”.

Cambridge University Press - dostępne czasopisma

Użytkownicy sieci PW mogą skorzystać z dostępu do serwisu wydawnictwa Cambridge University Press. Na czytelników czeka kolekcja czasopism m.in. z zakresu inżynierii, materiałoznawstwa, matematyki, fizyki czy astronomii.

Nowy katalog „Badania Innowacje Technologie”

Czwarta edycja katalogu „Badania Innowacje Technologie” prezentuje innowacyjne idee i pomysły przekształcone w konkretne technologie opracowane przez naszych naukowców.

Sondaż #powiedzPW: Czego oczekujesz od Kampusu PW?

W najnowszym sondażu z cyklu #powiedzPW studenci, doktoranci i pracownicy naszej Uczelni mogą podzielić się swoją opinią na temat korzystania z Kampusu Centralnego PW.

Druga edycja badania satysfakcji ze współpracy pracowników PW

Trwa druga edycja „Badania obopólnej satysfakcji ze współpracy pracowników PW”, w ramach którego nasi pracownicy proszeni są o ocenę różnych aspektów współpracy na Uczelni. Ankietę można wypełnić do 3 kwietnia 2022 r.

Bezpłatne zajęcia sportowe dla pracowników PW

Grafika zachęcająca do wzięcia udziału w zajęciach sportowych na PW

Trwają zapisy na marcowe zajęcia sportowe dla pracowników Politechniki Warszawskiej. Poprowadzą je instruktorzy Studium Wychowania Fizycznego i Sportu PW.

Zapisy na wycieczki i wczasy w ośrodkach PW

Dział Socjalny informuje, że od 28 lutego 2022 r. przyjmuje zapisy na pobyty wycieczkowe w Ośrodku Wypoczynkowym PW w Ubliku.

Zajęcia sportowo-rekreacyjne w semestrze letnim

Ognisko Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej „Politechnika” zaprasza na zajęcia sportowo-rekreacyjne w semestrze letnim.

Jednorazowe świadczenie dla pracowników PW

Zgodnie z decyzją Rektora PW, w związku ze specjalnymi warunkami pracy w czasie pandemii COVID-19 pracownikom uczelni przysługuje jednorazowe świadczenie socjalne. Podstawą jego wypłaty jest złożenie wniosku.

Warsztaty „Skuteczny system promocji projektów: Repozytorium, POL-on"

Centrum Obsługi Projektów zaprasza pracowników PW na warsztaty w ramach szkolenia „Skuteczny system promocji projektów: Repozytorium, POL-on”.

Otwarte wykłady Instytutu Konfucjusza

Instytut Konfucjusza Politechniki Warszawskiej zaprasza na wykłady online dotyczące chińskiej kultury, a także techniki. Prowadzone będą w języku angielskim lub polskim.