Aktualności

Nowy Regulamin wynagradzania pracowników Politechniki Warszawskiej

Informujemy, że od dnia 1 kwietnia 2020 r. obowiązywać będzie nowy Regulamin wynagradzania pracowników Politechniki Warszawskiej wprowadzony Zarządzeniem Rektora Politechniki Warszawskiej nr 18/2020 z dnia 17 marca 2020 r.

List Rektora prof. Jana Szmidta do wspólnoty Politechniki Warszawskiej

Politechnika Warszawska znalazła się w obliczu wyzwania, jakim jest zapobieganie rozprzestrzenianiu się koronawirusa. W związku z tą sytuacją Rektor naszej Uczelni skierował do całej jej wspólnoty specjalny list.

Komunikat dotyczący zamknięcia przedszkola PW

Zgodnie z decyzją Ministra Edukacji Narodowej od 12 do 25 marca br. funkcjonowanie jednostek systemu oświaty zostaje czasowo ograniczone. Oznacza to, że w tym okresie politechniczne przedszkole Bobotechnika nie będzie prowadziło zajęć dydaktyczno-wychowawczych. 

Komunikat Biura Spraw Osobowych PW w sprawie dodatkowego zasiłku opiekuńczego

Komunikat Biura Spraw Osobowych PW dot. dodatkowego zasiłku opiekuńczego na czas opieki nad dzieckiem w związku z zamknięciem z powodu COVID-19 żłobka, klubu dziecięcego, przedszkola, szkoły.

Sprzedaż wczasów - ogłoszenie

W związku z zarządzeniem Rektora PW nr 16/2020 dotyczącym działań związanych z zagrożeniem epidemiologicznym sprzedaż wczasów odbywać się będzie w formie zgłoszeń telefonicznych (22 234 6245) i mailowych na adres: danuta.dumala@pw.edu.pl

Ogłoszenie Działu Socjalnego PW

W związku z zarządzeniem Rektora PW nr 16/2020 dotyczącym działań związanych z zagrożeniem epidemiologicznym, uprzejmie prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny z pracownikami Działu Socjalnego, osobiste wizyty prosimy składać tylko w absolutnie wyjątkowych sytuacjach.

Teatr Roma w związku z pandemią koronawirusa zawiesza działalność

W związku z tym bilety na spektakle zaplanowane od dnia 12 do 31 marca 2020 r. dystrybuowane przez Dział Socjalny i Związek Zawodowy Solidarność zostały anulowane.

Pierwsi absolwenci „Akademii Menadżera” z Politechniki Warszawskiej

Podczas uroczystości na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego dwudziestu pracowników Politechniki Warszawskiej odebrało dyplomy „Akademii Menadżera”.

Wakacje w Grybowie

Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy PW w Grybowie zaprasza na wyjazd wakacyjny w terminie 27.07.-31.08.2020 r.

Wielkanoc 2020 w Wildze

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą ofertą wyjazdu na święta w Ośrodku Wypoczynkowym Politechniki Warszawskiej w Wildze. Pobyt w terminie: 09-14.04.2020 r.

Proponowane terminy wczasów i wycieczek w ośrodkach wypoczynkowych PW w 2020 r.

Informacja Działu Socjalnego PW dotycząca terminów wczasów i wycieczek w ośrodkach wypoczynkowych Politechniki Warszawskiej w sezonie letnim 2020.

Wielkanoc 2020 w Grybowie

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą ofertą wyjazdu na święta, podczas których poznacie Państwo smak i wyjątkowy klimat tych szczególnych dni. Pobyt w terminie: 9-14.04.2020 r.

Długi Weekend „Boże Ciało” w Grybowie

Zapraszamy do spędzenia długiego weekendu w Ośrodku Szkoleniowo-Wypoczynkowym Politechniki Warszawskiej w Grybowie. Termin wyjazdu: 10-14.06.2020 r.

Majówka w Grybowie

Zapraszamy do spędzenia weekendu majowego w Ośrodku Szkoleniowo-Wypoczynkowym Politechniki Warszawskiej w Grybowie. Termin wyjazdu: 30.04-04.05.2020 r.

Spektakle dla dzieci pracowników PW

Dział Socjalny Politechniki Warszawskiej zaprasza dzieci pracowników uczelni na spektakl Teatru PW „Którędy do domu?”, który zostanie zaprezentowany 7 i 8 marca 2020 r. na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych.

Kurs Polskiego Języka Migowego dla pracowników PW

Sekcja ds. Osób Niepełnosprawnych Politechniki Warszawskiej uruchamia kurs z Polskiego Języka Migowego na poziomie początkującym (A1) dla pracowników PW. Kurs jest bezpłatny, zajęcia odbywać się będą raz w tygodniu.

Zmiana do Regulaminu pracy w Politechnice Warszawskiej

17 lutego 2020 r. Rektor Politechniki Warszawskiej wydał Zarządzenie zmieniające zarządzenie w sprawie ustalenia Regulaminu pracy Politechniki Warszawskiej.

Wyjedź do ośrodków wypoczynkowych PW

Dział Socjalny uprzejmie informuje, że sprzedaż wycieczek do ośrodków wypoczynkowych PW na Wielkanoc i weekend majowy rozpocznie się od 9 marca 2020 r. Zaliczkę w wysokości 50% prosimy wpłacać na konto ośrodka do 2 kwietnia 2020 r.

Bilety do Teatru ROMA na spektakle wystawiane w marcu i kwietniu 2020 r.

Od 12 lutego 2020 r. będzie prowadzona sprzedaż biletów dla pracowników, emerytów i rencistów Politechniki Warszawskiej do Teatru Roma na spektakle dla dzieci i dorosłych wystawiane w marcu i kwietniu 2020 r.

Za nami bal karnawałowy!

8 lutego 2020 r. Duża Aula Gmachu Głównego zmieniła się w magiczne miejsce wypełnione kolorowymi postaciami. A to wszystko w ramach politechnicznego balu karnawałowego.