Aktualności

Proponowane terminy wczasów i wycieczek w ośrodkach wypoczynkowych PW w 2020 r.

Informacja Działu Socjalnego PW dotycząca terminów wczasów i wycieczek w ośrodkach wypoczynkowych Politechniki Warszawskiej w sezonie letnim 2020.

Wielkanoc 2020 w Grybowie

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą ofertą wyjazdu na święta, podczas których poznacie Państwo smak i wyjątkowy klimat tych szczególnych dni. Pobyt w terminie: 9-14.04.2020 r.

Długi Weekend „Boże Ciało” w Grybowie

Zapraszamy do spędzenia długiego weekendu w Ośrodku Szkoleniowo-Wypoczynkowym Politechniki Warszawskiej w Grybowie. Termin wyjazdu: 10-14.06.2020 r.

Majówka w Grybowie

Zapraszamy do spędzenia weekendu majowego w Ośrodku Szkoleniowo-Wypoczynkowym Politechniki Warszawskiej w Grybowie. Termin wyjazdu: 30.04-04.05.2020 r.

Spektakle dla dzieci pracowników PW

Dział Socjalny Politechniki Warszawskiej zaprasza dzieci pracowników uczelni na spektakl Teatru PW „Którędy do domu?”, który zostanie zaprezentowany 7 i 8 marca 2020 r. na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych.

Kurs Polskiego Języka Migowego dla pracowników PW

Sekcja ds. Osób Niepełnosprawnych Politechniki Warszawskiej uruchamia kurs z Polskiego Języka Migowego na poziomie początkującym (A1) dla pracowników PW. Kurs jest bezpłatny, zajęcia odbywać się będą raz w tygodniu.

Zmiana do Regulaminu pracy w Politechnice Warszawskiej

17 lutego 2020 r. Rektor Politechniki Warszawskiej wydał Zarządzenie zmieniające zarządzenie w sprawie ustalenia Regulaminu pracy Politechniki Warszawskiej.

Wyjedź do ośrodków wypoczynkowych PW

Dział Socjalny uprzejmie informuje, że sprzedaż wycieczek do ośrodków wypoczynkowych PW na Wielkanoc i weekend majowy rozpocznie się od 9 marca 2020 r. Zaliczkę w wysokości 50% prosimy wpłacać na konto ośrodka do 2 kwietnia 2020 r.

Bilety do Teatru ROMA na spektakle wystawiane w marcu i kwietniu 2020 r.

Od 12 lutego 2020 r. będzie prowadzona sprzedaż biletów dla pracowników, emerytów i rencistów Politechniki Warszawskiej do Teatru Roma na spektakle dla dzieci i dorosłych wystawiane w marcu i kwietniu 2020 r.

Za nami bal karnawałowy!

8 lutego 2020 r. Duża Aula Gmachu Głównego zmieniła się w magiczne miejsce wypełnione kolorowymi postaciami. A to wszystko w ramach politechnicznego balu karnawałowego.

Bal karnawałowy dla dzieci pracowników PW

Dział Socjalny PW oraz Biuro Promocji i Informacji PW zapraszają dzieci pracowników Politechniki Warszawskiej na bal karnawałowy. Zabawa odbędzie się 8 lutego 2020 r. w godz. 15.00-18.00 w Dużej Auli w Gmachu Głównym PW.

Bilety do Teatru ROMA na spektakle wystawiane w styczniu i lutym 2020 r.

Od 13 stycznia 2020 r. (wtorek) będzie prowadzona sprzedaż biletów dla pracowników, emerytów i rencistów Politechniki Warszawskiej do Teatru Roma na spektakle dla dzieci i dorosłych wystawiane w styczniu i lutym 2020 r.

Apel Rektora PW o zapewnienie w budżecie państwa środków na realizację podwyżek wynagrodzeń

W piśmie skierowanym do Premiera Rektor PW prof. Jan Szmidt poinformował o poparciu przez Senat PW sprzeciwu wobec braku w projekcie budżetu państwa na rok 2020 środków na zwiększenie wynagrodzeń pracowników nauki i szkolnictwa wyższego, a także zaapelował o ich zapewnienie.

Kolonie dla dzieci i młodzieży w wieku 7-15 lat w Ośrodku Wypoczynkowym PW w Sarbinowie Morskim

Zapraszamy do zapoznania się z informacją Działu Socjalnego PW o koloniach dla dzieci i młodzieży w wieku 7-15 lat w Ośrodku Wypoczynkowym PW w Sarbinowie Morskim od 28 czerwca do 13 lipca 2020 r. (16 dni).

Regulamin pracy w Politechnice Warszawskiej

16 grudnia 2019 r. Rektor Politechniki Warszawskiej wydał Zarządzenie w sprawie ustalenia Regulaminu pracy Politechniki Warszawskiej.

Bal Karnawałowy „u fizyków”

Na 25 stycznia 2020 r. w Auli Gmachu Fizyki Politechniki Warszawskiej przy ul. Koszykowej 75 planowane jest zorganizowanie uroczystego Balu Karnawałowego. Chętni do uczestnictwa w imprezie proszeni są o zadeklarowanie swojej obecności. Zgłoszenia są wciąż przyjmowane!

Zapraszamy na Wigilię Ogólnouczelnianą

Rektor Politechniki Warszawskiej prof. Jan Szmidt wraz z Niezależnym Zrzeszeniem Studentów PW oraz Akademickim Stowarzyszeniem Katolickim „Soli Deo” zapraszają na Wigilię Ogólnouczelnianą, która odbędzie się 17 grudnia 2019 r. o godz. 16.30 w Małej Auli PW.

Składanie wniosków o przyznanie świadczeń socjalnych

Dział Socjalny przypomina, że w dniu 29 listopada 2019 r. (piątek) mija termin składania wniosków o przyznanie świadczeń socjalnych za rok 2019.

Warsztaty w ramach szkolenia „Realizowanie projektów badawczych we współpracy z innymi jednostkami (nawiązywanie współpracy, zasady wspólnej realizacji, problemy przy wspólnej realizacji projektu)”

Centrum Obsługi Projektów zaprasza pracowników PW na warsztaty w ramach szkolenia „Realizowanie projektów badawczych we współpracy z innymi jednostkami (nawiązywanie współpracy, zasady wspólnej realizacji, problemy przy wspólnej realizacji projektu)”.

Warsztaty COP z zakresu zarządzania międzynarodowym projektem naukowo-badawczym

Centrum Obsługi Projektów zaprasza pracowników PW na warsztaty w ramach szkolenia „Zarządzanie międzynarodowym projektem naukowo-badawczym na przykładzie Horyzontu 2020 (aspekty finansowo-prawne, audyty, możliwości wsparcia w PW)”.