Nowy katalog „Badania Innowacje Technologie”

Czwarta edycja katalogu „Badania Innowacje Technologie” prezentuje innowacyjne idee i pomysły przekształcone w konkretne technologie opracowane przez naszych naukowców.

Publikacja jest skierowana do środowiska biznesu, przedsiębiorstw, które chciałyby zwiększyć swój potencjał konkurencyjny na rynku, korzystając z innowacyjnych rozwiązań.

- W Politechnice Warszawskiej działa wiele prężnych, młodych, ale jednocześnie bardzo doświadczonych zespołów badawczych. Różnorodność technologii zaprezentowanych w katalogu to doskonały dowód na to, jak duży jest potencjał współpracy Politechniki Warszawskiej z biznesem - podkreśla prof. Adam Woźniak, Prorektor ds. Rozwoju.

Każda z prezentowanych technologii oprócz opisu zawiera również informację na temat aktualnego poziomu gotowości technologicznej (TRL), co pozwala na ocenę tego, na jakim jest ona etapie rozwojowym i jak duże nakłady są jeszcze potrzebne, aby doprowadzić do jej ukończenia do wdrożenia.

Katalog dostępny jest w dwóch wersjach językowych: polskiej oraz angielskiej. Zachęcamy do zapoznania się z publikacją.

Więcej informacji udzieli Anna Ceglińska z Działu Brokerów Innowacji w Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii PW: Anna.Ceglińska@pw.edu.pl.