Aktualności

Kolonie dla dzieci w Sarbinowie Morskim

Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 7 -17 lat na kolonie w Ośrodku Wypoczynkowym PW w Sarbinowie Morskim od 25.06.2017 do 10.07.2017 (16 dni).

Sierpniowy wypoczynek pracowników PW w ośrodku Politechniki Kijowskiej

Dział Socjalny Politechniki Warszawskiej zachęca do skorzystania z sierpniowej oferty wyjazdu do ukraińskiego kurortu Lazurne nad Morzem Czarnym. Uczestnicy zostaną zakwaterowani w ośrodku wypoczynkowym Politechniki Kijowskiej.

Teatralny weekend w Kijowie - edycja wiosenna

Kijów za dnia i w nocy, teatralne atrakcje i akademickie życie na terenie kampusu Politechniki Kijowskiej. Dział Socjalny PW zachęca pracowników do wzięcia udziału w weekendowych wycieczkach do stolicy Ukrainy.

Program MultiSport dla pracowników Politechniki Warszawskiej

Każdy pracownik, który przystąpi do programu otrzyma imienną kartę gwarantującą dostęp do obiektów sportowych na terenie całego kraju.

Teatralny weekend w Kijowie – edycja wiosenna

Zwiedzanie Kijowa z przewodnikiem, spektakle w Narodowym Teatrze Opery i Baletu, zakwaterowanie na terenie kampusu Politechniki Kijowskiej. Dział Socjalny przedstawia pracownikom Politechniki Warszawskiej ofertę weekendowych wycieczek do stolicy Ukrainy.

Zapisy do Przedszkola PW - karta zgłoszeniowa

W Przedszkolu Politechniki Warszawskiej uruchomiono zapisy na semestr wiosenny 2017. Zgłoszenie dziecka do placówki odbywa się za pomocą wypełnionego i przesłanego formularza (do pobrania).

Portal SAP zostaje rozbudowany o elementy samoobsługi pracowniczej

Na początku lutego bieżącego roku, Portal Samoobsługi Pracowniczej Politechniki Warszawskiej został rozszerzony o nowe funkcjonalności m.in. pasek wynagrodzenia pracownika oraz PIT 11.

Nowa platforma użytkownika karty MultiSport

Osoby, które już posiadają kartę MultiSport proszone są o korzystanie z adresu nowej platformy dla użytkowników. Loginy i hasła są takie same jak do poprzedniej platformy.

Politechnika Warszawska przedłuża program MultiSport dla pracowników

Pracownicy przystępując do programu otrzymają imienną kartę gwarantującą dostęp do obiektów sportowych na terenie całego kraju oraz bardzo wielu dyscyplin sportowych.

Wielkanoc 2017 w Grybowie

Zapraszamy na święta, podczas których poznacie Państwo smaki i tradycje ziemi grybowskiej. Nasza gościnność, dobry smak oraz rodzinna atmosfera każdorazowo znajduje uznanie naszych Gości. Wyjątkowe menu oraz świąteczne ognisko pozwolą Państwu poczuć prawdziwy klimat Beskidu Sądeckiego.

Majówka 2017 w Grybowie

Zapraszamy do spędzenia majówki w Ośrodku Szkoleniowo – Wypoczynkowym Politechniki Warszawskiej w Grybowie. Świeżość wiosennych barw Beskidu Sądeckiego, miła atmosfera i smaczna kuchnia pozwolą Państwu miło spędzić majowy weekend.

Dodatkowe badania profilaktyczne dla pracowników PW w roku 2017

Uprzejmie informujemy, że zgodnie z wnioskiem Rektorskiej Komisji ds. Akademickiej Służby Zdrowia nasza Uczelnia uruchamia dla pracowników PW pierwszą w tym roku kalendarzowym transzę ponadstandardowych badań profilaktycznych.

Dzień otwarty w Przedszkolu Politechniki Warszawskiej

Jedna z sal w Przedszkolu PW

Przedszkole PW powstało z myślą o dzieciach pracowników, doktorantów i studentów naszej Uczelni. 3 lutego 2017 roku o godz. 16.15 zapraszamy na dzień otwarty z udziałem wychowawców i pracowników placówki.

Bal Karnawałowy u Fizyków

11 lutego 2017 r. w Auli Gmachu Fizyki Politechniki Warszawskiej przy ul. Koszykowej 75 planowane jest zorganizowanie Balu Karnawałowego. Chętni do uczestnictwie w imprezie proszeni są o zadeklarowanie swojej obecności. Zgłoszenia są wciąż przyjmowane!

Dział Socjalny zatrudni wychowawców na kolonie letnie dla dzieci pracowników PW

Poszukiwani są wychowawcy na kolonie w Sarbinowie Morskim oraz w Grybowie.

Mikołajki dla dzieci pracowników PW - galeria zdjęć

Mikołajki dla dzieci pracowników

Spotkanie z Mikołajem, przedstawienie Teatru PW i zabawy z animatorami – za nami zabawa mikołajkowa dla dzieci pracowników Politechniki Warszawskiej.

Ferie 2017 w Ośrodku Wypoczynkowym PW w Sarbinowie Morskim

Ośrodek Wypoczynkowy PW w Sarbinowie Morskim zaprasza na ferie zimowe od 13 do 26 lutego 2017.

Impreza mikołajkowa dla dzieci pracowników PW

Szereg atrakcji czeka na dzieci, które wezmą udział w mikołajkach Politechniki Warszawskiej. Zabawa odbędzie się 3 grudnia 2016 roku w Małej Auli PW (sala 237 w Gmachu Głównym) i potrwa od 12.00 do 16.00.

Kiermasz Świąteczny PW - wspólnie ufundujmy stypendium

10 domków wystawienniczych z bożonarodzeniowym asortymentem, gadżety Politechniki Warszawskiej i zabawa mikołajkowa dla dzieci pracowników Uczelni - wszystko to wiąże jeden szczytny cel - stypendium dla studentów PW. 

Politechnika Warszawska wprowadza nowy system identyfikacji wizualnej

Nowe znaki, specjalna paleta barw, oryginalne czcionki - Politechnika Warszawska wdraża system identyfikacji wizualnej. Uczelnia chce wyznaczać trendy nie tylko w nauce, ale też w myśleniu o nowoczesnej instytucji.