Aktualności

Wielkanoc 2017 w Grybowie

Zapraszamy na święta, podczas których poznacie Państwo smaki i tradycje ziemi grybowskiej. Nasza gościnność, dobry smak oraz rodzinna atmosfera każdorazowo znajduje uznanie naszych Gości. Wyjątkowe menu oraz świąteczne ognisko pozwolą Państwu poczuć prawdziwy klimat Beskidu Sądeckiego.

Majówka 2017 w Grybowie

Zapraszamy do spędzenia majówki w Ośrodku Szkoleniowo – Wypoczynkowym Politechniki Warszawskiej w Grybowie. Świeżość wiosennych barw Beskidu Sądeckiego, miła atmosfera i smaczna kuchnia pozwolą Państwu miło spędzić majowy weekend.

Dodatkowe badania profilaktyczne dla pracowników PW w roku 2017

Uprzejmie informujemy, że zgodnie z wnioskiem Rektorskiej Komisji ds. Akademickiej Służby Zdrowia nasza Uczelnia uruchamia dla pracowników PW pierwszą w tym roku kalendarzowym transzę ponadstandardowych badań profilaktycznych.

Dzień otwarty w Przedszkolu Politechniki Warszawskiej

Jedna z sal w Przedszkolu PW

Przedszkole PW powstało z myślą o dzieciach pracowników, doktorantów i studentów naszej Uczelni. 3 lutego 2017 roku o godz. 16.15 zapraszamy na dzień otwarty z udziałem wychowawców i pracowników placówki.

Bal Karnawałowy u Fizyków

11 lutego 2017 r. w Auli Gmachu Fizyki Politechniki Warszawskiej przy ul. Koszykowej 75 planowane jest zorganizowanie Balu Karnawałowego. Chętni do uczestnictwie w imprezie proszeni są o zadeklarowanie swojej obecności. Zgłoszenia są wciąż przyjmowane!

Dział Socjalny zatrudni wychowawców na kolonie letnie dla dzieci pracowników PW

Poszukiwani są wychowawcy na kolonie w Sarbinowie Morskim oraz w Grybowie.

Mikołajki dla dzieci pracowników PW - galeria zdjęć

Mikołajki dla dzieci pracowników

Spotkanie z Mikołajem, przedstawienie Teatru PW i zabawy z animatorami – za nami zabawa mikołajkowa dla dzieci pracowników Politechniki Warszawskiej.

Ferie 2017 w Ośrodku Wypoczynkowym PW w Sarbinowie Morskim

Ośrodek Wypoczynkowy PW w Sarbinowie Morskim zaprasza na ferie zimowe od 13 do 26 lutego 2017.

Impreza mikołajkowa dla dzieci pracowników PW

Szereg atrakcji czeka na dzieci, które wezmą udział w mikołajkach Politechniki Warszawskiej. Zabawa odbędzie się 3 grudnia 2016 roku w Małej Auli PW (sala 237 w Gmachu Głównym) i potrwa od 12.00 do 16.00.

Kiermasz Świąteczny PW - wspólnie ufundujmy stypendium

10 domków wystawienniczych z bożonarodzeniowym asortymentem, gadżety Politechniki Warszawskiej i zabawa mikołajkowa dla dzieci pracowników Uczelni - wszystko to wiąże jeden szczytny cel - stypendium dla studentów PW. 

Politechnika Warszawska wprowadza nowy system identyfikacji wizualnej

Nowe znaki, specjalna paleta barw, oryginalne czcionki - Politechnika Warszawska wdraża system identyfikacji wizualnej. Uczelnia chce wyznaczać trendy nie tylko w nauce, ale też w myśleniu o nowoczesnej instytucji.

Informacja o koloniach letnich dla dzieci i młodzieży w Grybowie 2017

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą ofertą kolonii letnich dla dzieci i młodzieży w wieku 11-18 lat w Ośrodku Szkoleniowo-Wypoczynkowym PW w Grybowie. Kolonie potrwają od 14 lipca do 24 lipca 2017 r.

Warsztaty z programowania dla dzieci pracowników Politechniki Warszawskiej

Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej wraz z WOW SCHOOL zapraszają na bezpłatne warsztaty z programowania dla dzieci pracowników Politechniki Warszawskiej w wieku od 8 do 16 lat.

Składanie wniosków socjalnych za rok 2016 do 30 listopada br.

Dział Socjalny informuje, że termin składania wniosków socjalnych za rok 2016 kończy się 30 listopada 2016 roku.

Powstał Portal Jakości Kształcenia

Strona stanowi kompendium wiedzy o jakości kształcenia w Politechnice Warszawskiej. Do tej pory Księga Jakości Kształcenia była prezentowana jedynie w formie dokumentu.

Kurs języka migowego dla pracowników PW

W odpowiedzi na zgłaszane zapotrzebowanie Biuro Spraw Studenckich, Sekcja ds. Osób Niepełnosprawnych organizuje kurs z Polskiego Języka Migowego na poziomie A1 (początkujący) dla pracowników Politechniki Warszawskiej.

Strona internetowa Biura Rektora dostępna także w języku rosyjskim

Opublikowana wiosną br. strona internetowa Biura Rektora PW, doczekała się kolejnej wersji językowej. Po języku polskim i angielskim nadszedł czas na jej rosyjskojęzyczny odpowiednik dostępny online od 3 października. 

Informacja o koloniach dla dzieci i młodzieży w Grybowie. Zima 2017

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą ofertą zimowiska dla dzieci w Ośrodku Szkoleniowo-Wypoczynkowym PW w Grybowie. Zimowe kolonie odbędą się w dniach od 12 lutego do 21 lutego 2017 roku.

Teatralny weekend w Kijowie – wycieczki dla pracowników

Przedstawiamy Państwu ofertę wyjazdów do Kijowa dla pracowników i ich rodzin (małe grupy 4 osobowe). Terminy ustalane będą na bieżąco ze stroną ukraińską w zależności od liczby zgłoszeń.

Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków

Złamana ręka

Studenci i pracownicy Politechniki Warszawskiej mogą wykupić ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków. Roczna składka ubezpieczeniowa to 35 zł.