Aktualności

Informacja o koloniach letnich dla dzieci i młodzieży w Grybowie 2017

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą ofertą kolonii letnich dla dzieci i młodzieży w wieku 11-18 lat w Ośrodku Szkoleniowo-Wypoczynkowym PW w Grybowie. Kolonie potrwają od 14 lipca do 24 lipca 2017 r.

Warsztaty z programowania dla dzieci pracowników Politechniki Warszawskiej

Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej wraz z WOW SCHOOL zapraszają na bezpłatne warsztaty z programowania dla dzieci pracowników Politechniki Warszawskiej w wieku od 8 do 16 lat.

Składanie wniosków socjalnych za rok 2016 do 30 listopada br.

Dział Socjalny informuje, że termin składania wniosków socjalnych za rok 2016 kończy się 30 listopada 2016 roku.

Powstał Portal Jakości Kształcenia

Strona stanowi kompendium wiedzy o jakości kształcenia w Politechnice Warszawskiej. Do tej pory Księga Jakości Kształcenia była prezentowana jedynie w formie dokumentu.

Kurs języka migowego dla pracowników PW

W odpowiedzi na zgłaszane zapotrzebowanie Biuro Spraw Studenckich, Sekcja ds. Osób Niepełnosprawnych organizuje kurs z Polskiego Języka Migowego na poziomie A1 (początkujący) dla pracowników Politechniki Warszawskiej.

Strona internetowa Biura Rektora dostępna także w języku rosyjskim

Opublikowana wiosną br. strona internetowa Biura Rektora PW, doczekała się kolejnej wersji językowej. Po języku polskim i angielskim nadszedł czas na jej rosyjskojęzyczny odpowiednik dostępny online od 3 października. 

Informacja o koloniach dla dzieci i młodzieży w Grybowie. Zima 2017

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą ofertą zimowiska dla dzieci w Ośrodku Szkoleniowo-Wypoczynkowym PW w Grybowie. Zimowe kolonie odbędą się w dniach od 12 lutego do 21 lutego 2017 roku.

Teatralny weekend w Kijowie – wycieczki dla pracowników

Przedstawiamy Państwu ofertę wyjazdów do Kijowa dla pracowników i ich rodzin (małe grupy 4 osobowe). Terminy ustalane będą na bieżąco ze stroną ukraińską w zależności od liczby zgłoszeń.

Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków

Złamana ręka

Studenci i pracownicy Politechniki Warszawskiej mogą wykupić ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków. Roczna składka ubezpieczeniowa to 35 zł.

Szlachetna Paczka i Akademia Przyszłości szukają liderów

Zarządzanie projektami i ludźmi, umiejętności komunikacyjne i interpersonalne, doświadczenie w organizowaniu dużych wydarzeń, praca w grupie i współpraca z biznesem - chcesz zdobyć cenne na rynku pracy kompetencje? Zostań Liderem Szlachetnej Paczki lub Akademii Przyszłości!

Informacja o przyznawaniu pożyczek z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych w okresie wakacyjnym

Dział Socjalny Politechniki Warszawskiej informuje, że w okresie lipiec-sierpień 2016 pożyczki z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych nie będą wypłacane. Wypłaty przewidywane są na miesiąc wrzesień 2016. Wnioski o pożyczki przyjmowane będą na bieżąco.

MULTISPORT na wakacje

Wszystkich posiadaczy karty MULTISPORT zachęcamy do skorzystania z oferty wakacyjnej, która obejmuje m.in.: zajęcia sportowe na świeżym powietrzu, siatkówkę plażową czy trening z Ewą Chodakowską.

Zbiórka prezentów dla chorych dzieci. Akcja „Pomocny Student PW”

1 czerwca rozpoczęła się zbiórka upominków dla pacjentów warszawskich oddziałów onkologicznych - podopiecznych Fundacji Spełnionych Marzeń. Do inicjatywy przyłączyła się również nasza Uczelnia. Prezenty dla chorych dzieci należy składać do 17 czerwca br.

Sklep internetowy Politechniki Warszawskiej - proste zamawianie materiałów promocyjnych

Nowa platforma, stworzona z myślą o komforcie zainteresowanych, znacznie ułatwia zamawianie materiałów promocyjnych Politechniki Warszawskiej. Wypełnianie wniosku o wydanie materiałów promocyjnych nie jest już konieczne.

Piknik dla Pracowników Politechniki Warszawskiej

21 maja 2016 roku, podczas Regat o Puchar Rektora PW, odbędzie się Piknik rodzinny dla pracowników naszej Uczelni. Impreza odbędzie się nad Zalewem Zegrzyńskim.

„Jednolity Plik Kontrolny (JPK) - Przygotuj system SAP do e-kontroli podatkowej”

W dniu 19 kwietnia 2016 r. w budynku Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej (CZIiTT PW) odbyło się seminarium pt. „Jednolity Plik Kontrolny (JPK) - Przygotuj system SAP do e-kontroli podatkowej”.

Tydzień Dawcy Szpiku w PW

Od 11 kwietnia 2016 roku przez cały tydzień odbywać się będzie rejestracja potencjalnych dawców komórek macierzystych. Punkty rejestracyjne udostępnione zostaną w kilku gmachach Politechniki Warszawskiej.

Przetestuj swój angielski z SJO PW i EF EPI

Studium Języków Obcych PW oraz organizacja EF EPI zapraszają pracowników Politechniki Warszawskiej do wzięcia udziału w teście znajomości języka angielskiego. Kompetencje językowe zweryfikować będzie można już 9 marca br. Osoby, które przystąpią do testu otrzymają zaświadczenie.

Test znajomości j. angielskiego dla pracowników

Studium Języków Obcych PW oraz organizacja EF EPI serdecznie zapraszają pracowników Politechniki Warszawskiej do wzięcia udziału w teście znajomości języka angielskiego.

Kolonie letnie w Beskidzie Sądeckim

Stowarzyszenie Instytut Promocji Nauczycieli „Solidarność”oraz Sekcja Oświaty i Wychowania NSZZ „Solidarność” Region Mazowsze zapraszają dzieci członków związku i osób niezrzeszonych do skorzystania z oferty kolonii letnich w Muszynie-Złockie.