Impreza mikołajkowa dla dzieci pracowników PW

Szereg atrakcji czeka na dzieci, które wezmą udział w mikołajkach Politechniki Warszawskiej. Zabawa odbędzie się 3 grudnia 2016 roku w Małej Auli PW (sala 237 w Gmachu Głównym) i potrwa od 12.00 do 16.00.

Impreza mikołajkowa skierowana jest do dzieci pracowników i studentów Politechniki Warszawskiej, bez ograniczeń wiekowych. Wstęp na wydarzenie jest wolny, nie obowiązują zapisy.

Dzieci zobaczą najpierw spektakl "Kot w butach" wystawiany przez Teatr PW, a następnie wraz z firmą Cukier Lukier będą mogły samodzielnie wykonywać lizaki. Politechniczny element wprowadzi Chemiczne Koło Naukowe Flogiston, które przedstawi swoje show. Dzieci spotkają się także ze Św. Mikołajem, który będzie rozdawał świąteczne upominki. Przez cały czas dziećmi będą zajmowali się animatorzy, którzy przygotują gry i zabawy. Na każdego będzie czekał też minipoczęstunek. 

 

 

Od 1 do 3 grudnia potrwa Kiermasz Świąteczny Politechniki Warszawskiej "Stypendium pod choinkę". Więcej informacji na stronie www.pw.edu.pl/kiermasz i na Facebooku