Dydaktyka

MIT i humanistyka

Massachusetts Institute of Technology jest amerykańską uczelnią techniczną. W jej ramach utworzono szkołę nauk humanistycznych. Poniżej przybliżamy profil tej renomowanej placówki edukacyjnej.

Czas na PW Junior

PW Junior, podobnie jak jej starszy odpowiednik rozpoczyna nowy rok akademicki 2014/2015. O bieżących planach i założeniach na przyszłość opowiada mgr inż. Paweł Leszek, Kierownik PW Junior.

Akademia Geomatyki Praktycznej

AGP to przedsięwzięcie powstałe przy udziale Wydziału Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej oraz pracowników naukowych Instytutu Geodezji i Kartografii. Pierwsze szkolenia już we wrześniu.

Zwycięzca bierze wszystko. Finał rekrutacji w Politechnice Warszawskiej

Uzupełniający nabór? Nie u nas. Do samego końca utrzymała się bowiem tendencja przewagi popytu nad podażą miejsc przewidzianych na rok 2014/2015. Wygranymi czują się wszyscy.

Recyklingowa drukarka 3D i krzesłospodnie – projekty odpowiadające potrzebom społecznym

Rozmowa z prof. nzw. dr hab. inż. arch. mgr szt. Anną Dybczyńską-Bułyszko z Wydziału Architektury PW, pomysłodawczynią międzywydziałowego seminarium Tech+. 

Gala Złotej Kredy 2013

Studenci Politechniki Warszawskiej po raz kolejny docenili najlepszych nauczycieli akademickich z naszej uczelni. Podczas Gali Złotej Kredy poznaliśmy zwycięzców tego plebiscytu.

Studia podyplomowe z zarządzania projektami

Zarządzanie projektami

Politechnika Warszawska Filia w Płocku zaprasza na studia podyplomowe na kierunku Zarządzanie Projektami, Programami i Portfelami Przedsięwzięć.