Biuletyn PW / Wydarzenia

Porozumienie ze Stowarzyszeniem Płockich Naftowców

Politechnika Warszawska Filia w Płocku zawarła porozumienie o współpracy ze Stowarzyszeniem Płockich Naftowców. Do jego uroczystego podpisania doszło 27 września 2013 r.

Logo BPW

Prezentacja projektu logotypu Biuletynu Politechniki Warszawskiej.

Konkurs dla studentek kierunków ICT rozstrzygnięty

Spośród sześciu laureatek konkursu „Staż w branży ICT dla studentek” dwie studiują na Politechnice Warszawskiej. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 12 września w Warszawie.

Wizyta chińskiej delegacji w PW

Politechnika Warszawska gościła delegację przedstawicieli chińskich szkół wyższych oraz stowarzyszeń edukacyjnych.

Pomnik prof. Wojciecha Świętosławskiego odsłonięty w Kijowie

W centrum Kijowa 30 sierpnia odsłonięte zostało popiersie profesora Wojciecha Świętosławskiego, wybitnego polskiego chemika i fizyka. Pomnik uczonego stanął w kampusie Politechniki Kijowskiej (KPI).

Prawdziwy przyjaciel to nie ten,
który odwala za ciebie całą robotę, lecz ten który uświadomi ci, że wszystko masz zrobić sam

Edward Stachura