Zmieniaj z nami Mazowsze! Zapraszamy na warsztaty

Każdy z nas ma wpływ na otaczającą rzeczywistość. Okazją, żeby podzielić się swoimi obserwacjami i pomysłami, jak ją udoskonalić, będą warsztaty Design Thinking prowadzone w ramach projektu „Społeczna odpowiedzialność nauki - od promocji po innowacje społeczne”. 

To wspólna inicjatywa Politechniki Warszawskiej, Uniwersytetu Warszawskiego, Urzędu m.st. Warszawa i Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego. Spotkania skierowane są do uczniów szkół ponadpodstawowych, urzędników, naukowców, przedsiębiorców i wszystkich mieszkańców województwa mazowieckiego zainteresowanych jego rozwojem.

Szczegóły na temat warsztatów:

  • Czas trwania: 3 godziny
  • Prowadzący: specjaliści z Działu Badań i Analiz Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii PW: dr Katarzyna Modrzejewska, Dariusz Parzych, Ewa Bichta, Gabriela Hołdanowicz
  • Zapisy: http://bit.ly/warsztatyDT

W podziękowaniu za zaangażowanie i włożoną w projekt pracę każdy uczestnik otrzyma zaświadczenie potwierdzające jego udział w inicjatywie.

Pytania można zgłaszać na adres: agata.beben@pw.edu.pl.

Warsztaty są realizowane w ramach projektu „Społeczna odpowiedzialność nauki - od promocji po innowacje społeczne” finansowanego przez Ministerstwo Edukacji i Nauki w ramach Programu „Społeczna Odpowiedzialność Nauki”.

Informacje o wydarzeniu dostępne są TUTAJ>>

Źródło: BPiI PW
Grafika: Plakat warsztatów design thinking