Studenci PW w Płocku zbudowali domek dla WOŚP

Studenci PW Filii w Płocku, z pomocą pracowników uczelni, zbudowali drewniany domek, który został przekazany na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Będzie go można wylicytować na aukcji internetowej.

Domek ogrodowy ma wymiary: 200 x 250 x 300 cm. Jego elementy zbudowane są z drewna sosnowego. Konstrukcja jest trwała i odporna na działanie warunków atmosferycznych. Zostanie pomalowana przez Ilonę Borczuk z Hufca ZHP Płock im. Obrońców Płocka 1920 r. wraz z zespołem.

- Społeczność akademicka PW Filii w Płocku wykonała projekt domku drewnianego, który z wielką chęcią przekazujemy na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Domek będzie można wylicytować w serwisie Allegro płockiego sztabu WOŚP. Zachęcamy do wzięcia udziału w licytacji - mówią studenci PW Filii w Płocku.

W realizacji projektu pomogły firmy 4 IQ group oraz FRB Lipowski, która zapewniła niezbędny materiał konstrukcyjny.

Jak powstał domek można obejrzeć w przygotowanym przez PW Filię w Płocku filmie, natomiast licytacja potrwa do 6 lutego. Wcześniej, bo 30 stycznia, odbędzie się 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku zebrane środki zostaną przeznaczone na zapewnienie najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.

Domek studentów PW Filii w Płocku licytować można TUTAJ>>

Zdjęcia: PW Filia w Płocku