PREZENCIAKI nie tylko na Dzień Dziecka – akcja charytatywna

PREZENCIAKI

Potrzebna pomoc i dobre serce! Wesprzyjmy Dom Dziecka i Rodziny „Koło” w ramach akcji charytatywnej Komisji Socjalnej SSPW i IAESTE „PREZENCIAKI”.

Zróbmy prezent dzieciakom z Domu Dziecka w postaci przyniesionych darów, gdyż każdy najmniejszy drobiazg, to kolejny prezenciak, prawdziwy skarb!

PREZENCIAKI

Co? Zbierane jest wszystko, co może przydać się dzieciom. Jest tylko jeden warunek: muszą to być rzeczy niezniszczone oraz kompletne, co jest szczególnie istotne w przypadku butów, czy gier planszowych.

Najbardziej potrzebne?  Zabawki (bez maskotek), gry planszowe, skakanki, rolki, piłki;  ubrania; pakowane i długoterminowe jedzenie (mile widziane słodycze, soki, woda, napoje w kartonikach) oraz środki higieny i kosmetyki dziecięcej (butelki, smoczki, szampony, szczoteczki do zębów, itd.).

Kiedy? Od dzisiaj do 12 czerwca 2014 r., w dowolnej porze dnia.

Miejsce zbiórki? Siedziba Samorządu Studentów w Gmachu Głównym, Pl. Politechniki 1, pok. 165.

Przekaż dalej informację o wydarzeniu. Stwórzmy dzieciakom naprawdę fantastyczną niespodziankę, aby Dzień Dziecka trwał jak najdłużej!

Osoba kontaktowa: magdalena.przysucha@iaeste.pl