Komputery z PW trafiły do uczniów warszawskiej szkoły

Politechnika Warszawska wspiera warszawskich uczniów, trafiły do nich kolejne sprzęty z uczelni. Tym razem otrzymała je młodzież ze Szkoły Podstawowej nr 195 im. Króla Maciusia I.

Kilkanaście komputerów i monitorów, zebranych na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych PW, przekazał dyrekcji i uczniom placówki prof. Robert Zalewski, Prorektor ds. Studenckich PW.

To kolejne działanie w ramach współpracy, jaką Politechnika Warszawska nawiązała z Miastem Stołecznym Warszawą na początku tego roku. W ramach podpisanej wówczas umowy PW zobowiązała się do aktywnego przeciwdziałania cyfrowemu wykluczeniu poprzez wspieranie zbiórek sprzętu komputerowego.

Wcześniej, w ramach współpracy z Miastem Stołecznym Warszawą uczelnia przekazała sprzęt komputerowy Szkole Podstawowej nr 172 im. Polskiej Organizacji Wojskowej.

Powiązany materiał:

Tablety z PW dla warszawskich uczniów