35 lat NSZZ „Solidarność” PW

Organizacja Zakładowa NSZZ „Solidarność” w Politechnice Warszawskiej wzięła udział w uroczystych obchodach XXXV rocznicy powstania NSZZ „Solidarność” w naszej Uczelni.

Dzień obchodów - 19 listopada 2015 r. - rozpoczął się Mszą Świętą w Kościele pw. Najświętszego Zbawiciela (Plac Zbawiciela) o godz. 15.00. O godz. 16.30 zaplanowano XXX Nadzwyczajne Zebranie Delegatów, które odbyło się w Małej Auli Politechniki Warszawskiej m.in. przy udziale władz Uczelni w tym prof. Jana Szmidta, Rektora Politechniki Warszawskiej. Niezależny Samorządny Związek Zawodowy "Solidarność" w Politechnice Warszawskiej reprezentował jej Przewodniczący Stanisław Jezierski.

Wprowadzenie sztandaru podczas XXX Nadzwyczajne Zebranie Delegatów/fot. Biuletyn PW

Okolicznościowa wystawa „Nasze XXXV lat w PW”/fot. Biuletyn PW

Uroczystościom towarzyszy okolicznościowa wystawa „Nasze XXXV lat w PW”, która wyeksponowała została w Dużej Auli Gmachu Głównego PW w ramach 100-lecia Odnowienia Tradycji Politechniki Warszawskiej.

Źródło: NSZZ „Solidarność” w Politechnice Warszawskiej
Zdjęcia: Biuletyn PW