Biuletyn PW / Kalendarium / Środowisko

Środowisko Informacji 2021

Ministerstwo Klimatu i Środowiska zaprasza do udziału w V edycji konferencji „Środowisko informacji”, która odbędzie się 25 listopada 2021 r. w formie zdalnej, na platformie wideokonferencyjnej. 

Tematem przewodnim wydarzenia będzie wykorzystanie informacji przestrzennej w obszarze środowiska i jego ochrony. Konferencja jest platformą spotkań i wymiany doświadczeń m.in. dla przedstawicieli administracji, biznesu, nauki.

Podczas spotkania zostaną zaprezentowane możliwości wykorzystania środowiskowej informacji przestrzennej, w tym wyniki najciekawszych projektów, a także kierunki rozwoju i zastosowań informacji przestrzennej w ochronie środowiska.  Nie zabraknie informacji o nowych technologiach, czy pomysłach na innowacyjne wdrożenia związane z pozyskaniem i analizą danych dotyczących środowiska. Prelegenci podzielą się własnymi doświadczeniami oraz dobrymi praktykami w zakresie wykorzystania narzędzi GIS.

Zainteresowane osoby mogą rejestrować się wyłącznie za pomocą elektronicznego formularza dostępnego na stronie serwisu Ekoportal.gov.pl. Formularz będzie aktywny do 28 października 2021 r.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Wysłanie zgłoszenia nie jest równoznaczne z udziałem w konferencji. Po zakończeniu weryfikacji zgłoszeń każda osoba otrzyma informację zwrotną na podany w zgłoszeniu adres email.

Konferencja jest finansowana ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Szczegółowe informacje dostępne są TUTAJ>>

Gdzie?

Platforma wideokonferencyjna

CYTAT TYGODNIA

"

Tradycja nie jest ucieczką w przeszłość, nigdy nie była ucieczką.
Przede wszystkim jest to bardzo ciężkie zdobywanie

Zbigniew Herbert

"

KONTAKT

Biuletyn Politechniki Warszawskiej

ul. Polna 50, 00-644 Warszawa

Tel. 22 234 71 81

Biuro Komunikacji i Promocji Politechniki Warszawskiej

REDAKCJA

Biuletyn Politechniki Warszawskiej
Wydawnictwo elektroniczne skierowane do społeczności Uczelni redagowane przez Biuro Komunikacji i Promocji.

Zapraszamy do zgłaszania wydarzeń!

Redakcja Biuletynu Politechniki Warszawskiej

DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI