25 lat przemian rynkowych - konferencja

Konferencja Rektorów Uczelni Ekonomicznych zaprasza do udziału w uroczystej międzynarodowej konferencji naukowej z okazji 25 lat przemian rynkowych w Polsce, która odbędzie się w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Prelegentami będą wybitni przedstawiciele życia publicznego, ekonomiści, finansiści i prawnicy: Leszek Balcerowicz, Lajos Bokros, Bogusław Fiedor, Jacob Frenkel, Stanisław Gomułka, Christopher Hartwell, Jerzy Hausner, Oleh Havrylyshyn, Danuta Hübner, Ulrich Karpen, David Kemme, Ali Kutan, Irena Lipowicz, Lucjan Orłowski oraz Jerzy Stępień.

W ramach konferencji odbędzie się dyskusja panelowa poświęcona zagadnieniom transformacji oraz sesje tematyczne dotyczące przemian gospodarczych, finansowych oraz instytucjonalno-prawnych.

Honorowy Patronat nad konferencją objął Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski.

Obrady odbywać się będą w języku angielskim przy zapewnionym tłumaczeniu symultanicznym na język polski.

Więcej informacji na stronie internetowej TUTAJ