Biuletyn PW / Wydarzenia / X-lecie Wydziału Zarządzania Politechniki Warszawskiej

X-lecie Wydziału Zarządzania Politechniki Warszawskiej

Wydział Zarządzania Politechniki Warszawskiej świętuje w tym roku dziesięciolecie istnienia. Uroczystą galę obchodów jubileuszu zorganizowano 25 kwietnia 2018 roku w warszawskim Teatrze Syrena.

Dziekan Wydziału Zarządzania PW dr hab. inż. Janusz Zawiła-Niedźwiecki, prof. PW przedstawił historię Wydziału, nakreślił plany rozwoju Wydziału, a także podziękował aktualnym i byłym pracownikom za wspólne budowanie społeczności oraz wytrwałą pracę naukową i dydaktyczną.

Rektor Politechniki Warszawskiej prof. Jan Szmidt mówił m.in. o tożsamości i funkcji, jaką Wydział Zarządzania pełni w Politechnice Warszawskiej, podkreślając, że nie ma uczelni technicznej bez dobrego kształcenia ekonomicznego.

Goście obejrzeli sztukę na podstawie kryminału Agathy Christie „Pajęcza sieć” w reżyserii Wojciecha Malajkata. W rolach głównych wystąpili m.in. Magdalena Wójcik, Piotr Polk i Piotr Szwedes. Intryga zawiązywała się pośród elementów scenografii autorstwa zdobywcy Oskara, Allana Starskiego.

Warto przypomnieć, że Wydział Zarządzania PW w tym roku po raz kolejny otrzymał wyróżnienie „Studia z przyszłością”. Ubiegłoroczna edycja programu zakończyła się przyznaniem lauru Zarządzaniu i Inżynierii Produkcji na obu stopniach. Teraz do grona akredytowanych programów przez Fundację Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego dołączyły studia licencjackie na kierunku Zarządzanie.

10 kwietnia br. Wydział Zarządzania PW oraz Warszawski Oddział Towarzystwa Naukowego Organizacji i Kierownictwa zorganizowały konferencję naukową pt. „Zarządzanie 4.0 - naukowe zarządzanie w awangardzie rozwoju Polski od 100 lat”.

Powiązane materiały:

„Studia z przyszłością” na WZ PW
Naukowe zarządzanie w awangardzie rozwoju Polski od 100 lat

Źródło: WZ PW

CYTAT TYGODNIA

"

 

Prawdziwy przyjaciel to nie ten,
który odwala za ciebie całą robotę, lecz ten który uświadomi ci, że wszystko masz zrobić sam

 

 

Edward Stachura

"

KONTAKT

Biuletyn Politechniki Warszawskiej

Pl. Politechniki 1, 00-661 Warszawa

Tel. 22 234 71 71, 22 234 71 81

Biuro Rektora Politechniki Warszawskiej

www.biurorektora.pw.edu.pl

REDAKCJA

Biuletyn Politechniki Warszawskiej
Wydawnictwo elektroniczne skierowane do społeczności Uczelni redagowane przez Biuro Rektora.

Zapraszamy do zgłaszania wydarzeń!

Sekcja ds. Komunikacji Społecznej i Mediów

Redakcja Biuletynu Politechniki Warszawskiej

MNiSW