Biuletyn PW / Wydarzenia / X-lecie Wydziału Zarządzania Politechniki Warszawskiej

X-lecie Wydziału Zarządzania Politechniki Warszawskiej

Wydział Zarządzania Politechniki Warszawskiej świętuje w tym roku dziesięciolecie istnienia. Uroczystą galę obchodów jubileuszu zorganizowano 25 kwietnia 2018 roku w warszawskim Teatrze Syrena.

Dziekan Wydziału Zarządzania PW dr hab. inż. Janusz Zawiła-Niedźwiecki, prof. PW przedstawił historię Wydziału, nakreślił plany rozwoju Wydziału, a także podziękował aktualnym i byłym pracownikom za wspólne budowanie społeczności oraz wytrwałą pracę naukową i dydaktyczną.

Rektor Politechniki Warszawskiej prof. Jan Szmidt mówił m.in. o tożsamości i funkcji, jaką Wydział Zarządzania pełni w Politechnice Warszawskiej, podkreślając, że nie ma uczelni technicznej bez dobrego kształcenia ekonomicznego.

Goście obejrzeli sztukę na podstawie kryminału Agathy Christie „Pajęcza sieć” w reżyserii Wojciecha Malajkata. W rolach głównych wystąpili m.in. Magdalena Wójcik, Piotr Polk i Piotr Szwedes. Intryga zawiązywała się pośród elementów scenografii autorstwa zdobywcy Oskara, Allana Starskiego.

Warto przypomnieć, że Wydział Zarządzania PW w tym roku po raz kolejny otrzymał wyróżnienie „Studia z przyszłością”. Ubiegłoroczna edycja programu zakończyła się przyznaniem lauru Zarządzaniu i Inżynierii Produkcji na obu stopniach. Teraz do grona akredytowanych programów przez Fundację Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego dołączyły studia licencjackie na kierunku Zarządzanie.

10 kwietnia br. Wydział Zarządzania PW oraz Warszawski Oddział Towarzystwa Naukowego Organizacji i Kierownictwa zorganizowały konferencję naukową pt. „Zarządzanie 4.0 - naukowe zarządzanie w awangardzie rozwoju Polski od 100 lat”.

Powiązane materiały:

„Studia z przyszłością” na WZ PW
Naukowe zarządzanie w awangardzie rozwoju Polski od 100 lat

Źródło: WZ PW

Szaleństwem jest robić wciąż
to samo i oczekiwać różnych rezultatów

25. Festiwal Nauki

08:00 - 26 Wrz 20:00

Zjazd Fizyków Polskich

12:00 - 23 Wrz 14:00

Koncert Juwenaliowy w Płocku

Wrz