Zimowisko 2018 dla dzieci i młodzieży w Grybowie

Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy w Grybowie

Zimowisko w Grybowie odbędzie się w dniach 13-22 stycznia 2018

Dział Socjalny PW organizuje ferie zimowe dla dzieci i młodzieży w wieku 11-18 lat. Zimowisko odbędzie się w dniach 13-22 stycznia 2018 roku w Ośrodku Szkoleniowo-Wypoczynkowym PW w Grybowie.

Termin: wyjazd autokarem 13 stycznia 2018 r. (sobota) 9.00 z placu Politechniki, powrót autokarem 22 stycznia 2018 r. (poniedziałek) w godzinach wieczornych. 

Miejsce: Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy Politechniki Warszawskiej w Grybowie https://www.grybow.pw.edu.pl/

Warunki pobytu: pokoje 3-osobowe z łazienkami, 2 grupy po 18-osób, całodzienne wyżywienie.

Program pobytu: dla dzieci i młodzieży aktywnej, o dużej sprawności fizycznej, zajęcia w hali sportowej przy szkole w Grybowie, wycieczki po Beskidzie Sądeckim, zwiedzanie Starego Sącza, Krynicy Górskiej w godzinach wieczornych ogniska, dyskoteki.

Orientacyjny koszt pobytu dziecka z PW – 1.170 zł, dla dzieci osób spoza PW – 1.404 zł. (w cenę jest wliczony podatek VAT w wysokości 8%). Osoby zainteresowane otrzymaniem faktury są proszone o zgłoszenie tego faktu przy składaniu karty kolonijnej dziecka, ponieważ nie ma możliwości wystawienia faktury po upływie 10 dni od dokonania wpłaty.

Uprzejmie prosimy o zgłaszanie się po karty kolonijne do Działu Socjalnego - pok. 111 lub pobranie ich ze strony internetowej (poniżej) od dnia 1 września 2018. Termin składania wypełnionych kart upływa dnia 15 września br. (piątek). O zakwalifikowaniu dziecka na kolonię decyduje kolejność składania kart, pierwszeństwo w naborze mają dzieci pracowników PW.

Jeśli nie zbierze się grupa co najmniej 36-osobowa, wyjazd nie dojdzie do skutku.

 

Powiązane informacje