Pożegnanie lata w Grybowie

Widok na Grybów, fot. www.grybow.pw.edu.pl

Wciąż jeszcze tętniąca życiem przyroda, rozgrzana słońcem ziemia, pyszne owoce, smaczna kuchnia i miła atmosfera naszego ośrodka. A przy okazji wiele ciekawych wydarzeń w okolicy. Zapraszamy do spędzenia końcówki wakacji w Grybowie.

Nadchodzące wydarzenia w Grybowie:

PANNONICA FOLK FESTIVAL W BARCICACH 31.08 — 02.09.2017:

Pannonica odbywa się w urokliwej dolinie Popradu, na historycznym szlaku wędrówek ludów z południa na północ Europy. Jest autentycznym, multidyscyplinarnym, niekomercyjnym, pulsującym energią tyglem skupiającym społeczność miłośników kultury „panońskiej” w jej licznych odmianach: węgierskiej, bałkańskiej, cygańskiej i karpackiej. Pannonica Folk Festival to coś więcej niż tylko żywiołowy, plenerowy festiwal muzyczny. Prawdziwa muzyka ludowa. Nie plastikowa Cepelia, ani wynaturzone, karykaturalne disco polo. Program i cennik karnetów.

MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL KORONKI KLOCKOWEJ W BOBOWEJ

Międzynarodowy Festiwal Koronki Klockowej odbędzie się w tym roku w terminie 07-10.09.2017 r. Więcej informacji będzie można znaleźć na stronie: http://www.ck.bobowa.pl/.

Na co dzień w Centrum Kultury i Promocji Gminy Bobowa można obejrzeć piękne rękodzieła w muzeum oraz nabyć drobne pamiątki u lokalnych wytwórców.

DNI HUCULSKIE W REGIETOWIE

Coroczna impreza hodowców koni huculskich odbędzie się w dniach 15-17.09.2017 r. W programie: ogólnopolski czempionat, pokazy zaprzęgów, powożenia i skoków przez przeszkody, występy zespołów i jarmark rękodzieła. Więcej informacji na stronie stadniny.

 

Wyżywienie i noclegi w Ośrodku PW w Grybowie>>>

Informacja w Ośrodku Szkoleniowo – Wypoczynkowym w Grybowie: tel. (18) 445-03-04, e-mail: grybow@pw.edu.pl.

Rezerwacje bezpośrednio w ośrodku w Grybowie. Przedpłaty w wysokości 40% kosztów, najpóźniej 1 tydzień przed przyjazdem przelewem na konto w Pekao SA: 23 1240 4748 1111 0000 4870 5523. Adres: Politechnika Warszawska Ośrodek Szkoleniowo – Wypoczynkowy, ul. Chłodna 16, 33-330 Grybów.