Zadbaj o uśmiech podopiecznych Domu Dziecka

Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka Niezależne Zrzeszenie Studentów Politechniki Warszawskiej ogłasza zbiórkę na rzecz podopiecznych Domu Dziecka nr 2 im. dr. Janusza Korczaka. Mile widziane są środki czystości, kosmetyki, artykuły papiernicze, gry i słodycze, które organizatorzy przekażą dzieciom.

Każde dziecko zasługuje na uśmiech. By go wywołać wystarczy drobiazg. Zbiórka na rzecz wychowanków Domu Dziecka odbędzie się w dniach 15-29 maja 2018 r. Wszystkie zebrane przedmioty zostaną przekazane dzieciom z Domu Dziecka nr 2 im. dr. Janusza Korczaka.

Mile widziane są wszelkiego rodzaju środki czystości, kosmetyki, artykuły papiernicze (zeszyty w kratkę 60 i 90 kartkowe, długopisy, plecaki, bloki techniczne, kredki oraz ołówki), gry komputerowe i na Xbox oraz słodycze.

Przedmioty można przekazać do wyznaczonych przez organizatorów punktów:

• Biuro Niezależnego Zrzeszenia Studentów Politechniki Warszawskiej, pokój 87 w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej
  • DS Alcatraz
  • DS Babilon
  • DS Mikrus
  • DS Pineska-Tulipan
  • DS Riviera
  • DS Tatrzańska

Strona internetowa wydarzenia na Facebooku.

Źródło: Niezależne Zrzeszenie Studentów Politechniki Warszawskiej