Świąteczny kiermasz Politechniki Warszawskiej

Rękodzieło, świąteczne wypieki oraz autorską biżuterię można znaleźć było na stoiskach Kiermaszu Świątecznego PW. Wszyscy odwiedzający w tych dniach Plac Politechniki mogli przekazać datek na stypendia dla studentów i doktorantów Politechniki Warszawskiej.

2 i 3 grudnia br. na Placu Politechniki Warszawskiej zapanowała wyjątkowa atmosfera. Na stoiskach Kiermaszu Świątecznego PW pojawiły się świąteczne specjały, artystyczna biżuteria, rękodzieło. Nie zabrakło świeżo palonej kawy oraz wyjątkowych potraw, a goście odwiedzający plac przed Gmachem Głównym PW mogli zaopatrzyć się w upominki z logo Politechniki Warszawskiej - skarpety, gry, a nawet rośliny do samodzielnej hodowli. Na wszystkich darczyńców czekały również słoiki z Miodem Rektorskim z pasieki, która znajduje się na terenie CEZAMAT-u

Pierwszego dnia do kiermaszu dołączył Rektor Politechniki Warszawskiej, prof. Krzysztof Zaremba, który najpierw gratulował laureatom tegorocznej edycji Stypendium pod choinkę, a później kwestował w domku PW. Tegoroczne stypendia dla studentów i doktorantów Politechniki Warszawskiej wręczone zostały dzięki hojności uczestników Kiermaszu Świątecznego z 2019 r. 

Regulamin Kiermaszu 2021 (pdf, 284,30 kB)

Zdjęcia: BKiP PW