Z innowacjami po drodze w CZIiTT PW

Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo SA rozpoczyna kolejny projekt z zakresu Open Innovation pt. „PGNiG Polskie Innowacje”, otwierając się tym samym na ambitnych i pełnych pasji młodych ludzi, którzy widzą nieprzeciętne rozwiązania w pozornie oczywistych zagadnieniach.

Kampania stwarza niespotykaną możliwość kontaktu z pracownikami różnych, krajowych i zagranicznych spółek Grupy Kapitałowej oraz udziału w specjalistycznych warsztatach. Organizatorzy pragną dzielić się wiedzą i wieloletnim doświadczeniem, widząc potencjał w studentach polskich uczelni. Kampania ma na celu przybliżenie studentom zakresu działalności Spółki, ze szczególnym naciskiem na te projekty, które odpowiadają aktualnym potrzebom innowacyjnych rozwiązań.

Pierwsze z całej serii warsztaty odbędą się w Warszawie, w Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej, ul. Rektorska 4 już w czwartek 6 października 2016 r. O godz. 12:00 rozpoczną się spotkania ze specjalistami.

O polskiej drodze do innowacji opowie Łukasz Kroplewski, Prezes Zarządu PGNiG SA ds. Rozwoju. Następnie wystąpią specjaliści Grupy Kapitałowej PGNiG, między innymi Cyryl Federowicz, Chief Financial Officer z PGNiG Upstream International AS, który wraz ze współpracownikami z Norwegii przybliży innowacyjne działania za granicami Polski.

Pierwszą część podsumuje Maciej Szota, Zastępca Dyrektora Departamentu Badań i Rozwoju PGNiG SA, wskazując na możliwe drogi rozwoju dla studentów, młodych naukowców i przedsiębiorców. O godz. 13:30 rozpoczną się Warsztaty, w których to uczestnicy wyrażą swoje zdanie na temat innowacji w Polsce.

Od 9:00 do 16:00 organizatorzy zapraszają do stoiska informacyjnego w lobby CZIiTT, gdzie będzie można dowiedzieć się szczegółów na temat bieżących działań innowacyjnych PGNiG: Konkurs „Młodzi Innowacyjni dla PGNiG”, „Warsztaty Innowacyjnych Pomysłów z ARP i IGG”, druga edycja „Programu Akceleracyjnego MITEF Poland”, „Geotalent” i wiele innych. Na stoisku odbędą się również konkursy z nagrodami.

Program PGNiG (pdf, 271,05 kB)