Turniej Bilardowy o Puchar Politechniki Warszawskiej

Niezależne Zrzeszenie Studentów Politechniki Warszawskiej zaprasza do udziału w Turnieju Bilardowym o Puchar Politechniki Warszawskiej. Spotkanie odbędzie się 10 grudnia w Klubie Bilardowym Arena przy ulicy Pańskiej 61. 

W zawodach uczestniczyć będzie maksymalnie 32 zawodników. W przypadku mniejszej ilości chętnych zostanie wylosowana odpowiednia ilość dzikich kart umożliwiająca uczestnikowi przejście od razu do drugiego etapu turnieju. Ich ilość będzie dobrana tak, aby przeszło do niego 16 osób. W pierwszym etapie z 32 zawodników zostanie wylosowane 16 par. Będą one miały około 2 tygodnie na rozegranie 1,5 godzinnego pojedynku, z którego zostanie wyłoniony zwycięzca.

W drugim etapie turnieju zostanie zmieniony system rozgrywek. Odbędzie się on jednego dnia - w niedzielę - a zawody prowadzone będą w systemie 2KO. Każdy z uczestników rozegra w nim minimalnie dwa pojedynki. Trafienie na silnego zawodnika na początku zawodów nie wykluczy dostania się do finału z drabinki przegranej. Finał rozegra się pomiędzy zwycięzcą drabinki wygranych i przegranych. 

Informacje o wydarzeniu dostępne są TUTAJ>>

Strona wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1880170022298195/

Źródło: NZSPW