Rekrutacja do programu „Skuteczny Lider Małej Firmy”

Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej zaprasza na trzecią edycję programu FBA - Skuteczny Lider Małej Firmy. Rozpoczęcie zajęć poprzedzi wykład otwarty prof. Olafa Żylicza.

Celem programu FBA Skuteczny Lider Małej Firmy jest rozwój umiejętności menadżerskich osób zarządzających małymi firmami. Program zawiera wiedzę uwzględniającą specyfikę firm z sektora MŚP przekazywaną przez ekspertów i praktyków. Studium kładzie szczególny nacisk na strategiczne planowanie i rozwój umiejętności osobistych. Uczestnicy projektu mogą skorzystać z zalet networkingu, który obejmuje m.in. platformę wymiany doświadczeń z absolwentami poprzednich edycji FBA.

Rozpoczęcie zajęć semestru wiosennego zainauguruje wykład prof. Olafa Żylicza: Od diagnozy po szkolenie, mentoring i coaching - różne formy rozwoju osobistego menedżera małej firmy.

Kiedy?

12 lutego 2015 r. godz. 18.00
Szkoła Biznesu PW

REJESTRACJA

Broszura FBA (pdf, 777,26 kB)

Szczegóły programu FBA - Skuteczny Lider Małej Firmy można znaleźć na stronie: http://www.biznes.edu.pl/fba oraz w załączonej broszurze.

Źródło: Szkoła Biznesu PW