Ogólnopolska Konferencja Studentów Geodezji

Studenci kierunków geodezyjnych z najlepszych polskich uczelni spotkają się w dniach 28-29 kwietnia 2022 r. podczas Ogólnopolskiej Konferencji Studentów Geodezji. Gospodarzem wydarzenia jest Stowarzyszenie Studentów Wydziału Geodezji i Kartografii PW „GEOIDA”.

Coroczna konferencja odbędzie się już po raz 16. To największe przedsięwzięcie Ogólnopolskiego Klubu Studentów Geodezji (OKSG). Tegoroczna edycja jest szczególnie ważna. Uczestnicy wydarzenia będą świętować 20. rocznicę powstania Klubu.  

Konferencja umożliwia wymianę doświadczeń naukowych oraz zaprezentowanie najciekawszych projektów z dziedziny geodezji. To także szansa na nawiązanie współpracy z firmami branżowymi.

Tradycyjnie konferencja będzie dzielić się na sesję referatową i posterową. Przedstawione prace poddane zostają ocenie komisji, której zadaniem jest wyłonienie i nagrodzenie najbardziej wartościowych naukowo i najlepiej przygotowanych projektów. Niezmiennym elementem konferencji jest również uroczysty bankiet, który odbędzie się 28 kwietnia.

Wydarzenie odbędzie się w Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii PW. Aby wziąć w nim udział, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, dostępny do 22 lutego.

Więcej informacji o konferencji dostępnych jest TUTAJ>>

Źródło: Stowarzyszenie Studentów Wydziału Geodezji i Kartografii PW „GEOIDA”