Inżynierowie rozegrają ostatni mecz w tym roku

Siatkarze AZS-u Politechniki Warszawskiej 21 grudnia rozegrają w Ergo Arenie ostatnie w tym roku spotkanie. Przeciwnikiem „Inżynierów” będzie Lotos Trefl Gdańsk. 

AZS Politechnika Warszawska zajmuje obecnie 7. miejsce w tabeli Plus Ligi. Najbliżsi przeciwnicy są sklasyfikowani na 8. pozycji. O takiej sytuacji zadecydował korzystniejszy bilans wygranych i przegranych setów, gdańszczanie rozegrali jednak jedno spotkanie więcej. Różnice punktowe pomiędzy zespołami z drugiej części tabeli są niewielkie, stąd też zwycięstwo w tym meczu będzie bardzo istotne.

Spotkanie ma też dodatkowy podtekst. Drużyna z Trójmiasta naszpikowana jest byłymi zawodnikami AZS-u Politechniki Warszawskiej. Również trener Radosław Panas ma w swojej karierze warszawski epizod.

Można już również kupować bilety na pierwszy w nowym roku mecz przed warszawską publicznością. Sprzedaż prowadzona jest przez Internet oraz w Sklepie Kibica, który mieści się przy ul. Waryńskiego 12a. Wejściówki na trybuny dolne, położone na płycie boiska kosztują 35 zł, na trybuny górne zaś - 30 zł. Cena biletów ulgowych to odpowiednio 25 i 20 zł.