Innowacyjna przedsiębiorczość na PW - seminarium

Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii PW po raz kolejny włącza się w obchody Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości i zaprasza do udziału w seminarium „Innowacyjna przedsiębiorczość na Politechnice Warszawskiej”, które odbędzie się online 19 listopada 2020 r. w godz. 14.00-16.30. 

Uczestnicy rozmawiać będą o relacjach Uczelni z pracodawcami, sytuacji absolwentów na rynku pracy, współpracy naukowców z biznesem oraz powodach niepowodzeń start-upów. Seminarium będzie okazją do zaprezentowania wyników badań społecznych dotyczących rynku pracy (projekt NERW). 

Program spotkania:

  • godz. 14.00 - Jak doskonalić relację Uczelni z otoczeniem społeczno-gospodarczym? - panel dyskusyjny z udziałem studentów: dr Aleksandra Wycisk (Dział Badań i Analiz CZIiTT PW)
  • godz. 15.00 - Próba uchwycenia sylwetki studenta i absolwenta PW na rynku pracy na podstawie różnych źródeł danych: Dariusz Parzych, Małgorzata Płaszczyca, Monika Zgutka (Dział Badań i Analiz CZIiTT PW);
  • godz. 15.30 - Jeśli myślisz o rozwoju poprzez innowacje, Politechnika Warszawska jest bardzo dobrym partnerem dla Ciebie: Marcin Postawka, Mateusz Strzałkowski (Dział Komercjalizacji i Transferu Technologii CZIiTT PW);
  • godz. 16.00 - 11 powodów upadania start-upów związanych z ignorowaniem rynku: Jarosław Chojecki (Inkubator Innowacyjności CZIiTT PW).

Moderacja: dr Katarzyna Modrzejewska.

Szczegółowe informacje oraz zapisy dostępne są TUTAJ>>

Źródło: Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii PW