Grudniowy Bieg PW

Samorząd Studentów zaprasza do udziału w „Grudniowym Biegu PW”. Akcja potrwa do 20 grudnia 2020 r. Spośród uczestników, którzy przebiegną co najmniej 5 km, 10 osób zostanie nagrodzonych.

Akcja odbywa się z wykorzystaniem aplikacji Strava, umożliwiającej rejestrację liczby przebiegniętych kilometrów. Biegać można wszędzie - w parkach, lasach, na boiskach. Warunkiem klasyfikacji jest pokonanie 5 km w czasie trwania akcji. Spośród uczestników, którzy spełnią ten warunek, wybranych zostanie 10 laureatów nagród. Szybkość nie ma znaczenia, liczą się chęci i wysiłek fizyczny. Wyniki ogłoszone zostaną na fanpage’u „Sport na PW”.

Celem „Grudniowego Biegu PW” jest m.in. wsparcie akcji charytatywnej „Szlachetna Paczka” w Politechnice Warszawskiej. Aby wziąć w nim udział wystarczy wykonać przelew na dowolną kwotę na „Szlachetną Paczkę” w PW, a w treści podać „Imię Nazwisko - Bieg PW”. Następnie wypełnić formularz i dołączyć potwierdzenie przelewu. Wszystkie dodatkowe informacje zostaną przesłane na maila.

Zapisy poprzez formularz rejestracyjny.

Szczegółowe informacje i regulamin dostępne są TUTAJ>>

Źródło: Samorząd Studentów PW