Forum Inżynierów Przyszłości

Naczelna Organizacja Techniczna we Wrocławiu zaprasza na Forum Inżynierów Przyszłości - konferencję o przyszłości polskich inżynierów, która odbędzie się w dniach 23-25 października 2020 r. we Wrocławiu. W wydarzeniu można wziąć udział online.

Konferencja przeznaczona jest dla: młodych inżynierów, którzy stawiają pierwsze kroki na drodze zawodowej, studentów uczelni technicznych, którzy wejdą na rynek pracy, przedstawicieli uczelni kształcących przyszłe kadry, przedsiębiorców, którzy zatrudniają i wiedzą jakich osób będzie potrzebował rynek pracy za kilka lat.

Podczas konferencji odbędą się wystąpienia, panele dyskusyjne oraz szkolenia w kilku obszarach:

  • przemysł 4.0;
  • przedsiębiorczość;
  • działalność studencka i społeczna;
  • rozwój osobisty.

Organizatorom zależy na zachęceniu młodych ludzi oraz przedstawicieli uczelni do takich działań, które będą wpisywały się w potrzeby gospodarki z uwzględnieniem najnowszych technologii, innowacyjnych rozwiązań oraz na wspólnym zastanowieniu się co jeszcze nas czeka w dobie IV rewolucji przemysłowej.

Organizatorzy podjęli decyzję o adaptacji wydarzenia do uczestnictwa online:

  • 23 października br. wystąpienia zaproszonych gości odbędą się w Domu Technika NOT we Wrocławiu. Wszystkie osoby posiadające bilety, zachowując wymagane środki ostrożności, będą uczestniczyć w wydarzeniu na żywo. Wystąpienia będą również transmitowane online;
  • 24 października br. wszystkie szkolenia odbędą się w formie zdalnej;
  • sesja posterowa również odbędzie się online.

Wydarzenie jest organizowane przez zespół Komisji ds. Młodej Kadry Technicznej Wrocławskiej Rady Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych NOT (NOT Wrocław).

Więcej informacji o wydarzeniu dostępnych jest TUTAJ>>

Źródło: Wrocławska Rada Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych NOT