AZS walczy o play-off

Ostatnie spotkanie sezonu zasadniczego AZS Politechnika Warszawska zagra 3 marca w Arenie Ursynów. Stołeczna drużyna nadal nie jest pewna awansu do fazy play-off rozgrywek. 

Siatkarze AZS Politechniki Warszawskiej mogli zapewnić sobie występ w kolejnej rundzie rozgrywek siatkarskiej PlusLigi w poniedziałkowym spotkaniu z Effectorem Kielce. W meczu rozegranym 24 lutego br. Inżynierowie rozpoczęli rywalizację zgodnie z planem, zwyciężając pierwszego seta. Trzy kolejne padły jednak łupem drużyny z Kielc.

O awans stołeczni siatkarze będą musieli zatem walczyć do samego końca sezonu zasadniczego. W ostatniej kolejce Inżynierowie podejmą beniaminka rozgrywek - BBTS Bielsko-Biała. Spotkanie odbędzie się 3 marca w Arenie Ursynów. Początek meczu zaplanowano na godz. 18:00.

Bielszczanie z 10 punktami na koncie zajmują ostatnie miejsce w tabeli PlusLigi. W tym sezonie udało im się wygrać zaledwie trzy spotkania. Jedno z nich odnieśli w potyczce z AZS Politechniką Warszawską. Inżynierowie będą zapewne chcieli zrewanżować się przed własną publicznością za ubiegłoroczną porażkę.