Prorektorzy Politechniki Warszawskiej w kadencji 2016-2020

23 marca 2016 r. poznaliśmy nazwiska Prorektorów PW, którzy w kadencji 2016-2020 realizować będą zadania w powierzonych im obszarach. Dwóch z nich obejmie tę funkcję po raz pierwszy.

Wyboru dokonało kolegium elektorów. Do grona Prorektorów dołączą w tej kadencji prof. Wojciech Wawrzyński, obecnie Dziekan Wydziału Transportu Politechniki Warszawskiej oraz prof. Janusz Walo, Prodziekan ds. Nauczania na Wydziale Geodezji i Kartografii PW.

Na zdjęciu od lewej: prof. Stanisław Wincenciak, Prorektor ds. Rozwoju; prof. Wojciech Wawrzyński, Prorektor ds. Ogólnych; prof. Krzysztof Lewenstein, Prorektor ds. Studiów; prof. Mikołaj Szafran, Przewodniczący Uczelnianej Komisji Wyborczej;
prof. Jan Szmidt, Rektor PW; prof. Janusz Walo, Prorektor ds. Studenckich; prof. Janusz Zieliński, Prorektor ds. Filii w Płocku/
fot. Biuletyn PW

Prorektorzy kadencji 2016-2020:

• prof. dr hab. inż. Stanisław Wincenciak - Prorektor ds. Rozwoju,
  • prof. dr hab. inż. Wojciech Wawrzyński - Prorektor ds. Ogólnych,
  • prof. nzw. dr hab. inż. Krzysztof Lewenstein - Prorektor ds. Studiów,
  • prof. dr hab. Rajmund Bacewicz - Prorektor ds. Nauki,
  • prof. nzw. dr hab. inż. Janusz Walo - Prorektor ds. Studenckich,
  • prof. dr hab. inż. Janusz Zieliński - Prorektor ds. Filii w Płocku.

Funkcje: Prorektora ds. Ogólnych oraz Prorektora ds. Studenckich do końca kadencji 2012-2016 sprawować będą: prof. Zbigniew Kledyński oraz prof. Władysław Wieczorek, dla którego bieżąca kadencja była już drugą z kolei.

Zdjęcia: Biuletyn PW