Szkolenia

Warsztaty z kapitału intelektualnego

Grafika warsztatów Kapitał Intelektualny

Dział Szkoleń PW zaprasza wydziały, laboratoria i Instytuty Politechniki Warszawskiej do udziału w bezpłatnych warsztatach z kapitału intelektualnego prowadzonych przez Dział Ochrony Własności Intelektualnej Centrum Zarządzania Inowacjami i Transferem Technologii.

Grudniowe szkolenia dla pracowników PW

Centrum Obsługi projektów zaprasza na grudniowe szkolenia prowadzone przez pracowników COP.

Webinarium NCN - administrowanie projektami badawczymi

Grafika NCN

11 października br. Narodowe Centrum Nauki zaprasza na webinarium szkoleniowe dla pracowników jednostek naukowych zaangażowanych w obsługę administracyjną projektów badawczych, staży i stypendiów finansowanych przez NCN. 

Szkolenia online KPK

Grafika Horyzont Europa

We wrześniu Krajowy Punkt Kontaktowy zaprasza na trzy spotkania dla wszystkich zainteresowanych składaniem wniosków w ramach Horyzontu Europa. 

Nakręcona Nauka. Kurs tworzenia wideo

Grafika projektu Nakręcona Nauka

Naucz się popularyzacji nauki poprzez filmy wideo. Bezpłatny kurs tworzenia filmów popularnonaukowych pomoże w rozwinięciu umiejętności technicznych i przygotowuje do zbudowania ciekawej narracji.

AgilePM Foundation oraz Change Management Foundation

Zdjęcie przedstawia budynek  CZIiTT PW

Dział Wsparcia Edukacji zaprasza do udziału w ostatniej edycji bezpłatnych szkoleń dla pracowników Politechniki Warszawskiej mających na celu podniesienie kompetencji zarządczych. Rekrutacja trwa do 24 sierpnia 2022 r.

Rozwój z NERW 2 PW

Zdjęcie przedstawia wyszukiwanie informacji na komputerze

To już ostatnia szansa na skorzystanie ze wsparcia na udzielenie finansowania studiów podyplomowych, szkoleń/kursów specjalistycznych dla pracowników PW. Termin składania wniosków w ramach projektu NERW 2 PW. Nauka - Edukacja - Rozwój - Współpraca mija 31 lipca 2022 r.

Rekrutacja do programu coachingowego dla pracowników PW

Zdjęcie przedstawia trzech mężczyzn pochylonych nad notesem

Pracownicy Politechniki Warszawskiej będących liderami lub kierownikami zespołów mogą wziąć udział w rekrutacji do procesu coachingowego - zespołowego i indywidualnego.