Wybory do Samorządu Studentów Politechniki Warszawskiej

Do 8 listopada 2020 r. trwają zgłoszenia do wyborów do organów Samorządu Studentów Politechniki Warszawskiej na kadencję 2021.

Zgłoszenia do Wydziałowych Rad Samorządu oraz Rad Mieszkańców Domów Studenckich będą prowadzone na stronie: wybory.sspw.pl. Aby zgłosić swoją kandydaturę, wystarczy:

• zarejestrować się na stronie (to samo konto jak w przypadku logowania do core2, mainframe lub kwaterunku);
  • kliknąć w zakładkę „Kandyduj!”;
  • wybrać, do jakiej jednostki chce się kandydować;
  • uzupełnić swoje dane;
  • kliknąć „Wyślij!”.

Praca w samorządzie umożliwia m.in.: poznanie struktur uczelni, zdobycie doświadczenia przy pracy zarówno formalnej, jak i kreatywnej, poznanie władz uczelni, ale również całego środowiska studenckiego, realny wpływ na społeczność akademicką i większą świadomość działań w uczelni, rozwój umiejętności pracy w zespole oraz zarządzania, a także zarządzania czasem - własnym i innych.

Źródło: Samorząd Studentów PW