V edycja Business Networking Day

Gra networkingowa, rozmowy z pracodawcami, oferty staży i praktyk, wsparcie w zakresie planowania kariery od Biura Karier PW - to wszystko znaleźli studenci Politechniki Warszawskiej podczas Business Networking Day, który 20 listopada 2019 r. odbył się na Wydziale Inżynierii Produkcji PW.

Business Networking Day skupia wyłącznie kilku pracodawców branżowo związanych z profilem wydziału, na którym odbywa się wydarzenie. W jego V edycji wzięli udział przedstawiciele firm: L’oreal Warsaw Plant, PKN Orlen, P&G.

Nowością było stanowisko Biura Karier PW, przy którym studenci mogli poznać szczegóły dostępnych projektów związanych z rozwojem zawodowym. Osoby zainteresowane miały okazję zapisać się do Projektora Kariery, w ramach którego będą mogły rozwiązać test profilowania osobowości zawodowej (IP121) oraz skorzystać z warsztatów.

Głównym punktem programu wydarzenia była gra networkingowa, która polegała na uzyskaniu odpowiedzi od pracodawców na pytania z karty do gry i umożliwiła studentom nawiązanie bezpośredniego kontaktu z przedstawicielami firm. W wydarzeniu wzięło udział 200 osób.

Głównym organizatorem Business Networking Day było Biuro Karier PW, a współorganizatorem - Wydział Inżynierii Produkcji PW.

Kolejne edycje Business Networking Day na wydziałach PW już wkrótce.

Źródło i zdjęcia: Biuro Karier PW