Biuletyn PW / Studenci Doktoranci Absolwenci / Sondaż #PowiedzPW: Samorząd Studentów PW!

Sondaż #PowiedzPW: Samorząd Studentów PW!

W kolejnym sondażu z cyklu #PowiedzPW studenci mogą wyrazić swoją opinię na temat oczekiwań wobec Samorządu Studentów PW.

Samorząd Studentów PW wraz z Działem Badań i Analiz Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii PW zapraszają do udziału w kolejnej odsłonie sondażu #powiedzPW, tym razem na temat oczekiwań studentów wobec SSPW, w szczególności w trakcie procesu przywracania uczelni do standardowego trybu działania oraz po powrocie do nauki w tradycyjnej formie.

W czasie pandemii i pracy zdalnej członkom Samorządu jest dużo trudniej wyczuć jakie są potrzeby Was, studentów. Wyszliśmy na przeciw tym trudnościom i stworzyliśmy ankietę, która pomoże nam lepiej odpowiadać na Wasze wymagania oraz priorytety.

Ankieta ta jest niezwykle cenna, ponieważ pozwoli wypowiedzieć się wszystkim studentom na temat działalności SSPW, skierować nasze prace na odpowiednie tory, a także wskazać elementy wymagające rozszerzenia czy poprawy.

To właśnie Wy dostajecie bezpośredni wpływ na to, w którą stronę będzie dążył samorząd w swoich działaniach!

Każdy z Was ma możliwość nie tylko wskazać obecne obszary działalności, na których najbardziej mu zależy, ale też ocenić obecną działalność SSPW w ich zakresie - przekonuje Samorząd Studentów Politechniki Warszawskiej.

Opinie studentów pomogą usprawnić funkcjonowanie SSPW - liczy się każdy głos!

Odpowiedzi na pytania zajmują ok. 10 minut. Kwestionariusz będzie aktywny do 4 lipca br.

Ankieta dostępna jest TUTAJ>>

Źródło: Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii PW

Szaleństwem jest robić wciąż
to samo i oczekiwać różnych rezultatów