Biuro Karier nagrodzone za skuteczność

12 maja 2015 roku w Pałacu Prymasowskim w Warszawie odbyła się Gala Universum Awards Poland 2015. Biuro Karier Politechniki Warszawskiej otrzymało wyróżnienie za najbardziej efektywne działania promocyjne wśród studentów.

Podczas Gali wręczone zostały statuetki dla najlepszych pracodawców oraz dyplomy dla najlepszych uczelni wyższych i partnerów badania, wśród których było Biuro Karier PW.

Otrzymane zaszczytne drugie miejsce za efektywność działań promocyjnych, cieszy ze względu na prestiż, a jednocześnie jest zapowiedzią interesujących danych na temat preferencji i opinii naszych studentów, jakich dostarczy raport przygotowywany przez Universum dla Politechniki Warszawskiej.

W trakcie Gali prezentowane były wyniki Universum Talent Survey, w którym respondentami są studenci uczelni wyższych oraz profesjonaliści z 50 krajów. W najnowszej edycji badania udział wzięło 1,2 mln. osób. Na podstawie badania wyłoniono firmy, które w danym kraju uchodzą za najbardziej atrakcyjnych pracodawców w konkretnych branżach. Wśród firm wyróżnionych w polskiej edycji badania podium należało zazwyczaj do międzynarodowych koncernów.

Źródło: BPI PW