Bezpłatne szkolenia online dla studentów PW

Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii PW zaprasza studentów czterech ostatnich semestrów studiów I lub II stopnia w Politechnice Warszawskiej na bezpłatne szkolenia online. Rekrutacja trwa do 3 marca 2021 r.

Studenci mogą wziąć udział w bezpłatnych kursach online w zakresie programowania z użyciem pakietu R (na poziomie podstawowym i zaawansowanym) oraz bezpłatnym szkoleniu online w zakresie wykorzystania arkusza kalkulacyjnego MS Excel na poziomie zaawansowanym, który zakończy się certyfikowanym egzaminem MOS Excel Expert 2016.

Aby zapisać się na szkolenie w zakresie programowania z użyciem pakietu R (na poziomie podstawowym i zaawansowanym) należy wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Aby zapisać się na szkolenie w zakresie wykorzystania arkusza kalkulacyjnego MS Excel - poziom zaawansowany wraz z egzaminem MOS Excel Expert 2016 należy wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Szkolenia zostaną przeprowadzone w trybie zdalnym za pośrednictwem aplikacji MS Teams.

Przed wysłaniem zgłoszenia osoby zainteresowane proszone są o zapoznanie się z zasadami rekrutacji zamieszczonymi w regulaminie rekrutacji.

Więcej informacji dostępnych jest TUTAJ>>

Źródło: Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii PW