Zwycięstwo w Regatach Ósemek Wioślarskich na Wiśle po raz kolejny dla PW

Po raz kolejny zespół AZS Politechnika Warszawska odniósł zwycięstwo nad zespołem Uniwersytetu Warszawskiego podczas Regat Ósemek Wioślarskich na Wiśle. Rywalizacja odbywała się 12 czerwca br. przy przystani WTW.

Puchar Prezesa AZS Warszawa w dalszym ciągu jest w rękach zawodników Politechniki Warszawskiej. Poniżej przedstawiamy składy obu ekip oraz historię zwycięstw z poprzednich lat, a naszym zawodnikom i trenerowi gratulujemy zwycięstwa i życzymy dalszych sukcesów!

fot. Redakcja WiO.waw.pl

Ekipy

• Politechnika Warszawska: Maciej Dorociak, Konrad Siwek, Radosław Zabrocki, Wiktor Pyrgała, Jakub Kreft,
    Łukasz Suchocki, Michał Kurtyka, Adam Ogłoblin oraz sterniczka Zuzanna Olszewska. Trener: Andrzej Duriasz.
  • Uniwersytet Warszawski: Tomasz Wiśniewski, Robert Hyżorek, Maciej Sciesiek, Witold Jaworski, Maciej Śliwka,
    Michał Sętorek, Borys Zaworowski, Jacek Ojrzyński oraz sterniczka Maria Szumowska. Trener: Piotr Sambierski.

fot. Redakcja WiO.waw.pl

fot. BPW

• 2002 - Uniwersytet Warszawski
  • 2003 - Politechnika Warszawska