The Engineers Band ogłasza nabór

The Engineers Band - Orkiestra Rozrywkowa Politechniki Warszawskiej ogłasza nabór do zespołu. Mile widziane są osoby posiadające doświadczenie w występach na żywo i grające różnorodny repertuar.

Inżyniersi to grupa z imponującym dorobkiem artystycznym, działająca już od 10 lat. Członkowie zespołu kreują własne programy artystyczne i wykonują autorskie aranżacje. Dzięki temu zdobyli serca licznych fanów dając przede wszystkim występy o charakterze tanecznym i rozrywkowym. Koncerty Galowe to niezapomniana okazja by posłuchać muzyki jazzowej, klasycznej, eksperymentalnej, a nawet filmowej.

Osoby zainteresowane dołączeniem do zespołu powinny zgłosić się poprzez stronę internetową orkiestra.pw.edu.pl i przyjść na przesłuchanie organizowane w dniach 19, 22 lub 26 marca 2018 o godz. 19:00 w DS Babilon przy ul. Kopińskiej 12/16, sala 19a.

The Engineers Band to przede wszystkim muzyka rozrywkowa, ale w repertuarze znaleźć można również utwory klasyczne. Do tej pory z orkiestrą wystąpiło wielu znanych artystów m.in. Grzegorz Hyży, Halina Mlynkowa, Janusz Szrom, Hanna Banaszak, Mirosław Czyżykiewicz, Ania Rusowicz, Michał Milowicz, Beata Wyrąbkiewicz, Dorota Osińska, czy Vadim Brodski. Orkiestra ma również na swoim koncie liczne wyróżnienia i nagrody. W grudniu 2017 r. wzięła udział w koncercie telewizyjnym „Depesze z Jądra Ciemności”. Zarejestrowane wówczas utwory ukazały się na płycie „Conrad Inspiruje Młodych”, która w styczniu 2018 r. uzyskała tytuł płyty tygodnia radiowej Trójki.

Źródło: BP PW
Zdjęcie: The Engineers Band