Biuletyn PW / Kultura i Tradycja / Noc Muzeów w PW za nami

Noc Muzeów w PW za nami

Trzy wyjątkowe wydarzenia, mnóstwo zwiedzających i pogoda, która pozwoliła w pełni docenić urok tego wieczoru - tak właśnie można opisać kolejną politechniczną edycję Nocy Muzeów, która odbyła się 18 maja 2019 r.

Wydarzenie rozpoczęły dwie wycieczki, które poprowadzili przewodnicy - Małgorzata Brzózka i Piotr Wierzbicki. Spacerując po terenie kampusu PW uczestnicy dowiadywali się mnóstwa ciekawostek historycznych i architektonicznych dotyczących Uczelni. Ostatnim przystankiem dla spacerowiczów była Sala Senatu PW. Stamtąd mogli przejść do Dużej Auli Gmachu Głównego, która zamieniła się w salę kinową. Podczas nietypowego seansu gościom zaprezentowano film „Photon” w reżyserii Normana Leto. Zwieńczeniem wieczoru był pokaz chemiczny zorganizowany przez Koło Naukowe „Flogiston”.

Galerię zdjęć z wydarzenia można zobaczyć TUTAJ>>

Źródło i zdjęcie: BPiI PW

Mierz siłę na zamiary,