Nabór do II edycji programu „Mistrzowie dydaktyki”

Centrum Współpracy Międzynarodowej PW uruchomiło kolejny nabór do programu „Mistrzowie dydaktyki”, którego celem jest podniesienie kompetencji kadry akademickiej w zakresie stosowania innowacyjnych metod dydaktycznych.  

Nauczyciele akademiccy zatrudnieni w Politechnice Warszawskiej mają możliwość udziału w wizytach studyjnych na renomowanych uczelniach europejskich, które zajmują bardzo wysokie pozycje w rankingu szanghajskim: University College London, Uniwersytet w Oslo, Uniwersytet w Gandawie, Uniwersytet w Groningen, Uniwersytet w Aarhus. Od października 2020 r. w związku z pandemią COVID-19 szkolenia odbywają się online.  

Termin nadsyłania zgłoszeń: 13 marca 2021 r.
Dotychczas w szkoleniach wzięło udział 23 nauczycieli akademickich - pracowników Politechniki Warszawskiej. Wielu z nich wykorzystuje na swoich zajęciach metody i techniki poznane na zagranicznych uczelniach.

Projekt prowadzony w PW od 2020 r., organizowany przez Ministerstwo Edukacji i Nauki w ramach projektu pozakonkursowego o charakterze wdrożeniowym pt. „Mistrzowie Dydaktyki” w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego 2014-2020.

Więcej informacji o programie, warunkach uczestnictwa i formularz zgłoszeniowy można znaleźć TUTAJ>>

Źródło: Centrum Współpracy Międzynarodowej PW