Biuletyn PW / Konkursy / Konkurs MEWy - wizje wykorzystania morskich farm

Konkurs MEWy - wizje wykorzystania morskich farm

Akademia Morska w Szczecinie i Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego organizują drugą edycję konkursu MEWy „Trendy i wizje rozwojowe morskich elektrowni wiatrowych”. Studenci i doktoranci mogą zgłaszać swoje pomysły na wykorzystanie morskich farm do 22 października 2021 r.

Uczestnicy muszą wymyślić koncepcję, która przyczyni się do rozwoju morskich elektrowni wiatrowych. Na problem można patrzeć dowolnie: od strony logistyki, budowy, projektowania farm wiatrowych, przez ich działanie i eksploatację, po problemy informatyczne, ekologiczne, mechaniczne, z zakresu mechaniki, automatyki, diagnostyki czy nawet szeroko rozumianej biologii morza.  

Należy przygotować prezentację w języku angielskim, indywidualnie lub zespołowo (maksymalna objętość to 10 slajdów, czas do 10 minut), i przesłać ją na adres: konkurs@am.szczecin.pl do 22 października 2021 r.

Autorzy 20 najlepszych prac zostaną zakwalifikowani do II etapu, który odbędzie się między 8 a 16 listopada. Ogłoszenie wyników 19 listopada.

Szczegółowe informacje dostępne są TUTAJ>>

Źródło i grafika: Akademia Morska w Szczecinie

FORUM PRACOWNIKÓW

KONTAKT

Biuletyn Politechniki Warszawskiej

ul. Polna 50, 00-644 Warszawa

Tel. 22 234 71 81

Biuro Komunikacji i Promocji Politechniki Warszawskiej

REDAKCJA

Biuletyn Politechniki Warszawskiej
Wydawnictwo elektroniczne skierowane do społeczności Uczelni redagowane przez Biuro Komunikacji i Promocji.

Zapraszamy do zgłaszania wydarzeń!

Redakcja Biuletynu Politechniki Warszawskiej

DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI