PW nominowana do nagrody Uczelnia Roku 2022

Zdjęcie przedstawia laptopa

Głosowanie trwa od 25 października do 13 grudnia br.

W ramach Wielkiego Plebiscytu Edukacyjnego Politechnika Warszawska została nominowana do nagrody Uczelnia Roku 2022 dla placówki edukacyjnej przyjaznej studentom. Do nagrody Nauczyciel akademicki nominowano sześć osób z uczelni. Zachęcamy do oddawania głosów.

Uczelnia Roku 2022 to kolejna edycja największego w Polsce Plebiscytu Edukacyjnego prowadzonego przez Polska Times, Echo Dnia oraz Tygodnik Ostrołęcki. Wyróżnia on nauczycieli oraz placówki edukacyjne i ich dyrektorów.

Szkoła wyższa, która w wojewódzkiej kategorii plebiscytu zdobędzie najwięcej głosów otrzyma:

• tytuł Uczelnia Roku 2022
  • zaproszenie dla reprezentanta uczelni na ogólnopolską galę plebiscytu w Warszawie
  • statuetkę wręczaną podczas ogólnopolskiej gali
  • prezentację w dodatku do gazety, w którym zostaną przedstawieni laureaci plebiscytu
  • awans do ogólnopolskiego finału plebiscytu
  • nagrodę - voucher na promocję uczelni na łamach naszej gazety i serwisu lub na stronach serwisu internetowego www.naszemiasto.pl o wartości 5000 zł

Z Politechniki Warszawskiej do tegorocznej nagrody w kategorii Nauczyciel akademicki nominowani zostali: Anna Charkowska, Przemysław Górka, Igor Noremberg, Andrzej Borkowski, Teodor Buchner oraz dr hab. inż. Jarosław Korzeb.

Głosowania w kategorii Uczelnia Roku oraz Nauczyciel akademicki rozpoczną się 25 października. Swój głos będzie można oddać do 13 grudnia 2022 r. do godz. 21. Zachęcamy do głosowania:

Wiosną przyszłego roku na ogólnopolską galę w Sali Wielkiej na Zamku Królewskim w Warszawie zostaną zaproszeni laureaci w każdej kategorii z każdego województwa.

Szczegółowe informacje o plebiscycie dostępne są TUTAJ>>