Współpraca z Zespołem Szkół Zawodowych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Płocku

5 grudnia 2016 r. Politechnika Warszawska Filia w Płocku i Zespół Szkół Zawodowych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Płocku podpisały uroczyście porozumienie o współpracy.

Celem porozumienia jest popularyzowanie kształcenia na poziomie studiów wyższych  oraz zachęcanie uczniów do zdobywania wiedzy i umiejętności w zakresie nauk ścisłych i technicznych. Politechnika będzie wspierać Zespół Szkół w nauczaniu przedmiotów ścisłych i zawodowych. Współpraca w tym zakresie polegać będzie na przygotowywaniu uczniów do podejmowania studiów na uczelniach technicznych i zachęcania ich do kontynuowania nauki w obranym zawodzie.

Zespół Szkół Zawodowych zapewni Politechnice możliwość prezentowania kierunków kształcenia, form i efektów działalności dydaktyczno-naukowej Uczelni, dodatkowo będzie informować swoich uczniów o działalności studenckiej Politechniki.

Prorektor ds. Filii w Płocku oraz Dyrektor Zespołu Szkół podpisują porozumienie o współpracy

Porozumienie ze strony Politechniki Warszawskiej podpisał Prorektor ds. Filii w Płocku - Prof. Janusz Zieliński, ze strony Zespołu Szkół Zawodowych Dyrektor - Anna Piekarska.

Źródło/zdjęcia: PW Filia w Płocku