Wizyta Ambasador Indii w PW

Zdjęcie przedstawia Rektora PW prof. Krzysztofa Zarembę oraz Ambasador Indii w Polsce i na Litwie Nagmę M. Mallick

Ambasador Indii w Polsce i na Litwie Nagma M. Mallick spotkała się z Rektorem PW prof. Krzysztofem Zarembą

21 września br. Rektor PW prof. Krzysztof Zaremba spotkał się z Ambasador Indii w Polsce i na Litwie Nagmą M. Mallick. Rozmowa dotyczyła współpracy naukowo-dydaktycznej, wymiany pracowników naukowych oraz studentów.

W wydarzeniu uczestniczył Drugi Sekretarz Ambasady ds. Konsularnych i Kultury Krishnendu Banerjee oraz Dyrektor Centrum Współpracy Międzynarodowej PW Grzegorz Robak. Ustalono, że następne spotkanie z udziałem Ambasador Indii i Centrum Współpracy Międzynarodowej PW odbędzie się w listopadzie br. i będzie na nim obecna społeczność indyjska Politechniki Warszawskiej.

Jest ona na Politechnice Warszawskiej reprezentowana przez grupę 223 studentów, 18 doktorantów i 12 pracowników. Studenci z Indii promują uczelnię wśród kandydatów międzynarodowych, uczestniczą w prowadzonych przez PW tandemach językowych realizowanych w ramach konsorcjum ENHANCE oraz kampaniach w mediach społecznościowych wspierających mobilność.