Wigilia ogólnouczelniana 2014

Jego Magnificencja Rektor Politechniki Warszawskiej prof. Jan Szmidt wraz z Niezależnym Zrzeszeniem Studentów Politechniki Warszawskiej i Akademickim Stowarzyszeniem Katolickim Soli Deo zapraszają wszystkich studentów i pracowników naszej Uczelni na Wieczór Wigilijny.

Wigilia ogólnouczelniana jest wydarzeniem, kiedy w świątecznej atmosferze zarówno studenci, jak i pracownicy składają sobie bożonarodzeniowe życzenia. W tym roku spotkanie opłatkowe odbędzie się dnia 15 grudnia w Małej Auli Gmachu Głównego Politechniki Warszawskiej. Rozpoczęcie uroczystości przewidziano na godzinę 17:30.

Wieczór uświetni występ Chóru Akademickiego Politechniki Warszawskiej, który zaprezentuje przepiękny repertuar polskich kolęd i świątecznych melodii. Wigilijny poczęstunek podkreśli trwałość pamięci w kontekście zbliżających się obchodów 100-lecia Odnowienia Tradycji Politechniki Warszawskiej w roku 2015.

Wigilia ogólnouczelniana 2014 - fotorelacja

Zapraszamy!