Warszawskie Dni Informatyki 2016

W dniach 22-23 marca 2016 roku na terenie Politechniki Warszawskiej odbyło się jedno z największych wydarzeń IT w Polsce - Warszawskie Dni Informatyki - skierowane zarówno do studentów jak i specjalistów z branży technologii informatycznych.

Politechnikę Warszawską w dniu otwarcia wydarzenia reprezentowali: prof. Stanisław Wincenciak, Prorektor ds. Rozwoju PW oraz prof. Irmina Herbut, Dziekan Wydziału Matematyki i Nauk Informacyjnych, gdzie zorganizowano tegoroczne spotkanie pasjonatów IT.

Prof. Stanisław Wincenciak, Prorektor ds. Rozwoju PW otwiera konferencję na Wydziale MiNI PW/fot. Biuletyn PW

Na Warszawskie Dni Informatyki złożyły się przede wszystkim panele dyskusyjne, prezentacje i warsztaty oraz Giełda Pracy IT. Prelegentami tegorocznej edycji byli czołowi eksperci z wielu firm, przedstawiciele społeczności IT oraz startupowcy.

Podczas Giełdy Pracy IT swoją ofertę zaprezentowali najważniejsi pracodawcy polskiej branży informatycznej. Uczestnicy mogli sprawdzić najnowsze trendy na rynku pracy IT, skonsultować swoją ścieżkę kariery i dowiedzieć się, jaką obecną i przyszłą wartość na rynku pracy reprezentują.

Dla uczestników wydarzenia przygotowano również konkursy z nagrodami. Do wygrania były m.in.: laptop, dron, zegarki typu smartwatch, tablety.

Zdjęcia: Biuletyn PW