Warszawski Salon Maturzystów 2018

Po raz 12. tysiące maturzystów odwiedziło Politechnikę Warszawską, aby zapoznać się z najnowszą ofertą edukacyjną szkół wyższych. Kandydaci na studia mogli porozmawiać z Prorektorem ds. Studenckich prof. Januszem Walo.

Maturzyści mieli okazję nie tylko odwiedzić stoiska uczelni, ale także wysłuchać prezentacji o nich czy dowiedzieć się więcej na temat matur z poszczególnych przedmiotów. Na stoisku Politechniki Warszawskiej uczestnikom imprezy doradzali studenci z Koła Naukowego Aparatury Biomedycznej, Koła Naukowego Druku 3D i Koła Naukowego Geodezji i Kartografii PW. Kandydaci na studia mogli również porozmawiać z Prorektorem ds. Studenckich prof. Janusz Walo.

Fotogaleria Warszawskiego Salonu Maturzystów 2018

Salon Maturzystów organizowany przez Perspektywy jest największą w kraju edukacyjną kampanią informacyjną, która dociera do uczniów klas maturalnych, przygotowujących się do egzaminu i rekrutacji na studia. Tu maturzyści podejmują decyzje dotyczące swojej przyszłości.

Źródło: BPI PW
Zdjęcia: Biuletyn PW